Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishTRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Zdrukthëtaria Bredhi
Gjilan 60000
Tel: +377 (0)44 274 555
Tek zdrukthëtaria Bredhi ju mund të gjeni shumë llojeve të dyerve dhe dritave nga druri me dimensione...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2008
World of Furniture
http://www.mobilje.net
Otllak
Berat
Tel: +355 (0)69 20 89 865:+355 (0)4 32 33 685
Fax: +355 (0)4 32 33 685
Duke i dhene besueshmeri te madhe produkteve te veta, permes materialeve te cilesise se larte qe perdoren...
Data e regjistrimit:17 Prill 2009
vaL-Com
rr. Azem Bejta
Skenderaj
Tel: +377 44 384811
Ne Lokal & Depo "vaL-Com" që gjendet ne Lagjen3 rr. Azem Bejta Skenderaj -- KOSOVË 200m Larg...
Data e regjistrimit:09 Shkurt 2010
Ukaj Company
http://www.ukaj.com
Rruga 18 6/4 p.n.
Pejë
Tel: +381 (0)39 331 80
Fax: +381 (0)39 331 80
Tani për tani ndërmarrja për përpunimin e drurit “UKAJ” është më e fuqishmja në tregun shqiptar,...
Data e regjistrimit:13 Janar 2007
TRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009
THERMO SH.P.K
Podujevë
Kosovë 10000
Tel: 044 314 391
Fax: 038 564 014
Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika .Perfaqesues gjeneral per kosovë për profil...
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
Termo Plast
Brigada 123
Therandë
Tel: +377 (0)44 145 002
dyer dritare ,alumin, pvc (trocal) fasada te varura strukturale, gjysem strukturale, spider fasad, mveshje...
Data e regjistrimit:01 Qershor 2008
Shpiragu shpk
http://www.shpiragu.com
Tiranë
Tel: +355 (0)69 209 6238
Fax: +302282023845
"Shpiragu shpk" eshte kompani shqiptare qe vepron ne sektorin e perpunimit te duraluminit duke...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2008
Sh.p.k. Fruti
Dobrushë
Burim
Tel: +381 (0)39 451 632; +377 (0)44 138 663
Dyer, dritare, laminat dhe parket nga prodhuesi gjerman.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008
SEDOORS
Rr. Turgut Ozal pn.
Prizren
Tel: 029 22 239 ,, 044 183 711
Fabrika e dyerve dhe dritareve nga MDF(medijapani)
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in