Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishTRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ABC Engineering
http://www.abc-kos.com
Rr.Sadik Stavileci nr.90
Gjakovë 50000
Tel: + 381 (0)390 21 264
Fax: + 381 (0)390 21 264
Mobilie kualitative Sllovene dhe Italiane. Dyer dhe dritare Sllovene, parket klasik, llamel parket dhe...
Data e regjistrimit:27 Mars 2007
ABC PLAST
Tirana p.n.
Prizren
Tel: +381 (0)29 622 239
Prodhimi i dritareve dhe dyerve prej PVC dhe alumini, fasada strukturale, lanterna-atriume, termopan...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
ABC PLAST
http://www.abcgroup-ks.com
Rr. Tirana p.n
Prizren 20000
Tel: +381 (0)29 241 042; +377 (0)44 113 485
Fabrika e dritareve dhe e dyerve prej PVC-së dhe aluminit - "ABC PLAST", me seli në Prizren...
Data e regjistrimit:13 Nentor 2010
Agro Butrinti
Rr.Leninit nr.8,Dardani
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 552 931
Fabrika për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini, si dhe fasada të varura.
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
AIC
http://www.aiclass.eu
AIC Center Building
Tiranë
Tel: Different langage only mail.
AIC is multi wide a company on the globalised market. Our trading alliance with a lot biggest companies...
Data e regjistrimit:03 Nentor 2008
AL - EUROPA
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 535 254
Fax: +381 (0)38 535 254
Prodhojmë dyer dhe dritare nga plasika. Prodhimet bëhen nga profilet e markës WEISS PROFIL nga Gj...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
ASCOM PVC&AL
http://www.ascom-group.com
Zona Industriale nr.315
Prishtinë 10000
Tel: 044 205-568
Fax: 038 245-783
ASCOM PVC&AL ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga alumini dhe plastika. Gjithashtu ben prodhimin...
Data e regjistrimit:25 Maj 2007
Axhystator "BENI"
Rr. Ahmet Krasniqi
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 686
Fax: +381 (0)38 244 686
Punojmë dyer dhe dritare të metalit dhe rrethoja të oborreve mbuloja të pompave të benzines, shkallë...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2008
BEKA PVC
http://www.beka-pvc.com
Miradi të Epërme
Fushë Kosovë
Tel: 044 197 344; 044 315 791
Fax: 038 512 087
Ndërmarrja prodhuese BEKA e filloj punën më 1999, ajo gjendet në Miradi të Epërme (F.Kosovë),...
Data e regjistrimit:25 Prill 2008
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in