Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishTRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
N.T.P INTERNORM PLAST
Lagjja Bazhdahone pranë rrethit
Prizren
Tel: +377 (0)44 126 547
Punojmë me profile tash të mirënjohura: THYSSEN POLYMER nga Gjermania me një trashësi prej 84 mm,...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
ABC PLAST
Tirana p.n.
Prizren
Tel: +381 (0)29 622 239
Prodhimi i dritareve dhe dyerve prej PVC dhe alumini, fasada strukturale, lanterna-atriume, termopan...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
AL - EUROPA
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 535 254
Fax: +381 (0)38 535 254
Prodhojmë dyer dhe dritare nga plasika. Prodhimet bëhen nga profilet e markës WEISS PROFIL nga Gj...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Agro Butrinti
Rr.Leninit nr.8,Dardani
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 552 931
Fabrika për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini, si dhe fasada të varura.
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
SEDOORS
Rr. Turgut Ozal pn.
Prizren
Tel: 029 22 239 ,, 044 183 711
Fabrika e dyerve dhe dritareve nga MDF(medijapani)
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
LESNA
http://www.lesna.net
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 531 344
Fax: +381 (0)38 548 125
LESNA vazhdon të ofrojë një asortiment të gjerë të prodhimeve të natyrave të ndryshme përmes...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006
BEKA PVC
http://www.beka-pvc.com
Miradi të Epërme
Fushë Kosovë
Tel: 044 197 344; 044 315 791
Fax: 038 512 087
Ndërmarrja prodhuese BEKA e filloj punën më 1999, ajo gjendet në Miradi të Epërme (F.Kosovë),...
Data e regjistrimit:25 Prill 2008
Ukaj Company
http://www.ukaj.com
Rruga 18 6/4 p.n.
Pejë
Tel: +381 (0)39 331 80
Fax: +381 (0)39 331 80
Tani për tani ndërmarrja për përpunimin e drurit “UKAJ” është më e fuqishmja në tregun shqiptar,...
Data e regjistrimit:13 Janar 2007
DPZ Beha-N
http://www.beha-n.com
Xh. Hajda-Toni pn
Rahovec
Tel: +381 (0)29 76 542
Njoftojmë se jemi prodhues te vozeve (fuçive) te drurit per deponimin dhe ruajtjen e veres dhe rakise....
Data e regjistrimit:24 Shkurt 2007
ABC Engineering
http://www.abc-kos.com
Rr.Sadik Stavileci nr.90
Gjakovë 50000
Tel: + 381 (0)390 21 264
Fax: + 381 (0)390 21 264
Mobilie kualitative Sllovene dhe Italiane. Dyer dhe dritare Sllovene, parket klasik, llamel parket dhe...
Data e regjistrimit:27 Mars 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in