Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishTRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ABC PLAST
http://www.abcgroup-ks.com
Rr. Tirana p.n
Prizren 20000
Tel: +381 (0)29 241 042; +377 (0)44 113 485
Fabrika e dritareve dhe e dyerve prej PVC-së dhe aluminit - "ABC PLAST", me seli në Prizren...
Data e regjistrimit:13 Nentor 2010
NTP "Llap Plast"
Skenderbeu 239
Podujevë 11000
Tel: 00377 / 44 11 81 96
Fax: 038 570 577
NTP "Llap_Plast"Prodhon dyer dhe dritare, kopshte dimërore, fasada nga plastmasa-PVC dhe...
Data e regjistrimit:01 Mars 2010
vaL-Com
rr. Azem Bejta
Skenderaj
Tel: +377 44 384811
Ne Lokal & Depo "vaL-Com" që gjendet ne Lagjen3 rr. Azem Bejta Skenderaj -- KOSOVË 200m Larg...
Data e regjistrimit:09 Shkurt 2010
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
Centro Plast
Rr. e Prishtines. p.n
Gjilan 60000
Tel: +386 (0)49 119 999
Prodhimi i dyerve dhe dritareve nga plastika dhe aluminpunimi i gilinderave nga alumini.
Data e regjistrimit:23 Shtator 2009
TRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009
Muri Plast
http://www.muriplast.com
Rr. Deshmoret nr. 1 Bukosh
Therande 23000
Tel: 044 142 114
Muri Plast prodhon dyer dhe dritare nga PVC plastika. Per me shum viziton ueb faqen tone.
Data e regjistrimit:17 Qershor 2009
n.n alplast "KUSHTRIMI"
Prishtinë 10000
Tel: 044 608 881
Fax: 044 761 107
fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve te plastikes dhe aluminit ,gilindera me material gjerman...
Data e regjistrimit:20 Maj 2009
World of Furniture
http://www.mobilje.net
Otllak
Berat
Tel: +355 (0)69 20 89 865:+355 (0)4 32 33 685
Fax: +355 (0)4 32 33 685
Duke i dhene besueshmeri te madhe produkteve te veta, permes materialeve te cilesise se larte qe perdoren...
Data e regjistrimit:17 Prill 2009
THERMO SH.P.K
Podujevë
Kosovë 10000
Tel: 044 314 391
Fax: 038 564 014
Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika .Perfaqesues gjeneral per kosovë për profil...
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in