Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
AHP - Volkswagen Center Prizren
http://www.ahp-prizren.com
Rr. Ulqini Nr. 350
Prizren 20000
Tel: +381 (0) 29 241 251 / 242 336
Fax: +381 (0) 29 241 471
Parfaqesues i autorizuar nga Volkswagen AG pėr shitje dhe servisim tė Automjeteve nė Republiken e Ko...
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
White House - Volkswagen Center Pejė
http://www.whitehouse-peje.com
Rr.Magjistrale 143
Pejė
Tel: +381 (0)39 433 394; +377 (0)44 253 247
Fax: +381 (0)39 433 394
White House - Volkswagen Center Pejė - Diler dhe serviser i autorizuar.
Data e regjistrimit:01 Nentor 2008
Debona Auto
http://www.gruppodebona.it
Kryqi i Lipjanit QMI
Lipjan
Tel: 038/580399
Fax: 038/580399
Debona Auto eshte kompani qe merret me shitjen dhe huazimin e automjeteve te reja dhe te perdorura, kryesisht...
Data e regjistrimit:06 Shtator 2008
Auto KS Salloni
http://www.autoks-salloni.com
Magjistralja Prishtinė - Shkup km3
Prishtinė 10000
Tel: 044 / 049 211 550 / 044 419 325 - 049 654 015
Auto KS Salloni.
Data e regjistrimit:02 Qershor 2008
Auto Sallon AUTOREX
Qagllavicė
Prishtinė 10000
Tel: 044 555 952
Auto Sallon, Automjete moderne te importuara nga Gjermania, VW, Mercedes-Benz, Audi, BMW, AutoREX Pr...
Data e regjistrimit:18 Prill 2008
Renault Centre
http://www.renault-centre.com
Ahmet Krasniqi p.n
Prishtinė
Tel: 038 222 559
Fax: 038 222 559
Shitja e automobilav te ri me garancion si dhe automobilave pak te pėrdorur me Garancion.Si dhe servisimi...
Data e regjistrimit:01 Shkurt 2008
KIA Motors
http://www.kia-kosova.com
Zona Industriale
Prishtinė - Fushė Kosovė
Tel: 038/245-783
Fax: 038/245-783
AUTO ASCOM, Zona Industriale rruga Prishtinė - Fushė Kosovė, eshte perfaqesues i KIA Motors, vetura te...
Data e regjistrimit:22 Janar 2008
REX Automobile Sh.p.k.
http://www.rex-automobile.com
Korishė
Prizren 20550
Tel: +377 (0)44 119 538
Pas njė pėrvoje tė gjatė nė servisimin e veturave tė markės Opel nė Gjermani, me hapjen e autoservisit...
Data e regjistrimit:05 Dhjetor 2007
Reforma Company
http://www.reforma-pr.com
Fsh. Shkabaj
Kastriot
Tel: +381 (0)38 563 018
Fax: +381 (0)38 563 019
Nė kuader te kompanisė Reforma bejnė pjesė kėto sektore:- Sektori i shitjes se autopjeseve,- Auto Salloni...
Data e regjistrimit:01 Dhjetor 2006
Auto Avangarde
http://www.autoavangarde.org
Zona Industriale
Fushė Kosovė
Tel: +381 (0)38 541 465
Auto Avangarde shitės dhe servis i autorizuar pėr BMW.BMW - Kenaqėsi nė vozitje.
Data e regjistrimit:29 Nentor 2006
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in