Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Xcluzive Music
http://www.hallall-xclusive.com
RR. Arberi Nr 26
Prizren 20000
Tel: 049 118 651
Studio Muzikore e specializuar per Hip Hop me kualitet te larte te inqizimeve,Mjetet e studios jane te...
Data e regjistrimit:17 Prill 2008
VISSOUND PRODUCTION
http://www.vistracid.com
Emshir
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 786 430
Electronic - Techno & Trance Music
Data e regjistrimit:05 Nentor 2007
Produksioni muzikor "Flora"
Rr. Dëshmoret e Kombit
Ferizaj
Tel: +44 (0)78 8075 1959
Produksion muzikor, blejmë të drejta autoriale dhe bejmë distribuimin dhe editimin e tyre në mbarë...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
Produksioni Muzikor " Euro CD Shop "
http://www.eurocdshop.tk
Zahir Pajaziti P.N
Podujevë
Tel: 044 3070 08
Për të gjithë adhuruesve të botës së muzikës dhe filmit, ju prezantojmë Produksionin Muzikor...
Data e regjistrimit:11 Janar 2009
martesa.net
http://www.martesa.net
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 175 836
* Kudo në Kosovë, bëjmë gjirimin e dasmave dhe ahengjeve tjera, në mënyrë profesionale me 1,2...
Data e regjistrimit:16 Qershor 2007
Maestro Production
http://www.maestroproduction.com
Rr. Luan Haradinaj Hy19 Nr17
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 620-698
MAESTRO PRODUCTION është kompani mediale e përqendruar në prodhime për Film, Video, Audio, Web,...
Data e regjistrimit:18 Janar 2008
KOHA Marketing
Sheshi "Nëna Terezë" nr. 31/b
Prishtinë 10000
Tel: 038 249 104
Fax: 038 248 880
KOHA Marketing ofron këto shërbime:Reklama në gazetën Koha Ditore (oferta, tenderë, aplikacione,...
Data e regjistrimit:23 Tetor 2008
foto-video "FANI"
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 667 590
Bëjmë gjirime me kamerë profesionale nëpër dasma e ahengje.
Data e regjistrimit:17 Dhjetor 2006
DJ-M@sT3R
Onufri 3 a1
Prishtinë
Tel: +381 (0)62 533 184
Bej remixa te llojllojshme në diskoteka apo kudo naj club, ditëlindje, ahengje për të rinj, etj....
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
AJO Pictures
http://www.ajopictures.com
Rr.Afrim Loxha Blloku 1, B3/1
Prishtinë 10000
Tel: 044206398, 049333322
Video Produksion Company AJO Pictures.Video, Audio, TV Advertising, Design, FILMS etc.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2009
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in