Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AJO Pictures
http://www.ajopictures.com
Rr.Afrim Loxha Blloku 1, B3/1
Prishtinë 10000
Tel: 044206398, 049333322
Video Produksion Company AJO Pictures.Video, Audio, TV Advertising, Design, FILMS etc.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2009
Produksioni Muzikor " Euro CD Shop "
http://www.eurocdshop.tk
Zahir Pajaziti P.N
Podujevë
Tel: 044 3070 08
Për të gjithë adhuruesve të botës së muzikës dhe filmit, ju prezantojmë Produksionin Muzikor...
Data e regjistrimit:11 Janar 2009
KOHA Marketing
Sheshi "Nëna Terezë" nr. 31/b
Prishtinë 10000
Tel: 038 249 104
Fax: 038 248 880
KOHA Marketing ofron këto shërbime:Reklama në gazetën Koha Ditore (oferta, tenderë, aplikacione,...
Data e regjistrimit:23 Tetor 2008
Xcluzive Music
http://www.hallall-xclusive.com
RR. Arberi Nr 26
Prizren 20000
Tel: 049 118 651
Studio Muzikore e specializuar per Hip Hop me kualitet te larte te inqizimeve,Mjetet e studios jane te...
Data e regjistrimit:17 Prill 2008
Maestro Production
http://www.maestroproduction.com
Rr. Luan Haradinaj Hy19 Nr17
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 620-698
MAESTRO PRODUCTION është kompani mediale e përqendruar në prodhime për Film, Video, Audio, Web,...
Data e regjistrimit:18 Janar 2008
VISSOUND PRODUCTION
http://www.vistracid.com
Emshir
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 786 430
Electronic - Techno & Trance Music
Data e regjistrimit:05 Nentor 2007
martesa.net
http://www.martesa.net
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 175 836
* Kudo në Kosovë, bëjmë gjirimin e dasmave dhe ahengjeve tjera, në mënyrë profesionale me 1,2...
Data e regjistrimit:16 Qershor 2007
Afidesign
http://www.afidesign.biz
Ulpiana, tek tregu i gjelbert
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 522 772
Afidesign eshte agjensi e sherbimeve grafike, e specializuar ne dizajn dhe shtyp. Ofrojme dizajnin e...
Data e regjistrimit:18 Prill 2007
foto-video "FANI"
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 667 590
Bëjmë gjirime me kamerë profesionale nëpër dasma e ahengje.
Data e regjistrimit:17 Dhjetor 2006
A&G Production
Xhemajl Ibishi nr. 50
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 112 317
Video dhe Audio produksion, web sherbime, DVD, Foto, Print dizajn, etj.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in