Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishBli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Xkosova
http://www.xkosova.com
Gjilan
Gjilan 60000
Tel: +37744771106
XKOSOVA Bene krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve dinamike, statike dhe atyre thjeshta ,mirembajtjen...
Data e regjistrimit:03 Qershor 2008
www.web-kosova.com
http://www.web-kosova.com
Prishtinë
Prishtinë
web hostingg.. web designn..me lirë dhe me mirë nuk gjeniii.. vizito dhe binduwww.web-kosova.com
Data e regjistrimit:05 Shkurt 2007
Visual Soft Development
http://www.visualsoftdev.com
Rr.Tivarit p.n.
Gjakovë
Tel: +377 (0)44 206 926
Software developments. Point of Sales, Restaurant POS, Financial Softwarees etj.
Data e regjistrimit:22 Tetor 2007
Virtual Era Ltd.
http://www.virtualera.info
Zona Industriale nr.315
Prishtinë 10000
Tel: +381 38 245-783
Fax: +381 38 245-783
Virtual Era sh.p.k është ekonomat kosovar i zgjidhjeve softuerike standarde dhe me porosi, ofron zgjidhje...
Data e regjistrimit:22 Janar 2008
UNeTI
http://www.uneti.info
Dardani
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 120 008
Sisteme per e-shitore, Online Shopping, Programe dhe web sisteme, bastore online, Web dhe Dizajn Grafike,...
Data e regjistrimit:21 Qershor 2009
Tolimm Network
http://www.tolimm.net
Tringe Smajli
Prishtinë 10000
Tel: 038 722 686
Tolimm Network™ is a full service design firm for all ofyour design and marketing needs. We provide...
Data e regjistrimit:05 Dhjetor 2008
studio TEUTA
http://www.studioteuta.com
Postbus 3, 6991 BR Rheden
Tel: +31 (0)26 848 0294
Të gjitha shërbimet që ju duhen për ta bërë veprimtarinë apo produktin tuaj të suksesshëm përmes...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2007
Studio Forma
http://www.studio-forma.com
Nëna Terezë 41/29
Prishtinë 10000
Tel: +381(0)38 226 816
At FORMA we create solutions in many areas of design and communication, each aiming to create beautiful...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2006
Studio 3
http://www.TheStudio3.com
Shkup-Veri
Shkup
Tel: +38970 805 428
Studio 3 ka stafin e specializuar për dizajn dhe prezentime të nivelit të lartë grafik. Vëmendje...
Data e regjistrimit:28 Tetor 2007
Real - Things
http://www.real-things.com
Ulpiana
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 728 644
Dizajn Grafik - Web Dizajn - Animation - 2D & 3D - Printim etj...
Data e regjistrimit:28 Janar 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in