Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishBli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
studio TEUTA
http://www.studioteuta.com
Postbus 3, 6991 BR Rheden
Tel: +31 (0)26 848 0294
Të gjitha shërbimet që ju duhen për ta bërë veprimtarinë apo produktin tuaj të suksesshëm përmes...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2007
Smart Bits
http://www.smart-bits.ch
Rr. Abdyl Frashëri 42
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 688
- Consulting Company- Management - Business Development- Interim Executive Management- ECDL Representative-...
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
Saturn Computers
http://www.saturn-ks.com
Mbretëresha Teutë Nr.11
Gjakovë 10000
Tel: +381 (0)390 251 814
Fax: +381 (0)390 251 814
Harduer dhe softuer, pajisje kompjuterike, konsulent të IT-së, përkrahje teknike dhe mirëmbajtje...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
PRONET
http://www.pronet-ks.com
Zona Industriale pn. Veternik
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 557 799
Fax: +381 (0)38 542 393
Ofrojmë zgjidhje të kualitetit të lartë në lëminë e teknologjisë informative dhe të telekomunikimeve,...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006
Plug ’n’ Play PC Service
http://www.pnpservice.com
Emrush Myftari nr 146
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 808 866
Servisim i Kompjutereve, Perkrahje Teknike, Perkrahje nga distanca 24 ore ne 7 dite, Formatizime, Ri-konfigurime...
Data e regjistrimit:07 Prill 2009
pbc
http://www.pbc-ks.com
Rr. Musine KOKOLLARI
Prishtinë 10000
Tel: +381 38 544 137
Qasja e komanise sone ndaj klienteve dallon plotesishte nga te gjithe operuesit tjere. Kompania jone...
Data e regjistrimit:19 Mars 2008
Napair NETworks
http://www.napair.net
Q.T. Dardania Lok 12
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 544 923
Fax: +381 (0)38 544 923
Shërbime te Konsulences per IT,Zhvillim te Aplikacioneve,Web Hosting,Web Development,CMS,VOIP,Etj.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2006
IT Solution
Ferizaj
Ferizaj 70000
Tel: 044 663 295; 044 472 203
IT Solution është nje kompani e cila merret me IT consulting, networking, hardware and software.Biznesi...
Data e regjistrimit:08 Korrik 2008
ISOFTT
http://www.isoftt.com
Rr. Hoxhe Kadri Prishtina 13/a
Prishtina 10000
Tel: +377(0) 44 11 55 92
Fax: +381(0) 38 223 607
ISOFTT eshte kompani me seli ne Prishtine e themeluar ne vitin 2006 nga nje grup ekspertesh me pervoje...
Data e regjistrimit:14 Gusht 2008
Ilir Kosova
http://www.ilir-ks.com
Fuat Pashë Dibra 23
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 243 773
Fax: +381 (0)38 243 773
Shitje dhe servisim te teknologjise informative si: Konica Minolta, Canon, HP, Benq, Olivetti, IBM Lenovo,...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in