Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishBli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
" ANSIDOBE " SH.P.K
Lagjia "MATI 1"
Prishtine 10000
Tel: +377 (0)
" ANSIDOBE " SH.P.K me seli ne Prishtine, eshte biznes i sapo themeluar por ekipi i cili funksionon...
Data e regjistrimit:26 Maj 2013
Appdec
http://www.appdec.com
Rr. Bajram Curri nr.1
Prishtinë 10000
Tel: 038 227 606
Fax: 038 227 607
Appdec është një kompani inovative e përbërë nga arkitektë dhe inxhinierë softuerik të rinjë,...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2009
Plug ’n’ Play PC Service
http://www.pnpservice.com
Emrush Myftari nr 146
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 808 866
Servisim i Kompjutereve, Perkrahje Teknike, Perkrahje nga distanca 24 ore ne 7 dite, Formatizime, Ri-konfigurime...
Data e regjistrimit:07 Prill 2009
Domank.Net
http://www.domank.net
Rr.Musine Kokollari
Prishtine 10000
Tel: 044 265 102
design media network, kompania jone eshte e ndar ne keto 3 departamente kryesore. Ne ju ofrojme produktet...
Data e regjistrimit:16 Dhjetor 2008
Smart Bits
http://www.smart-bits.ch
Rr. Abdyl Frashëri 42
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 688
- Consulting Company- Management - Business Development- Interim Executive Management- ECDL Representative-...
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
ISOFTT
http://www.isoftt.com
Rr. Hoxhe Kadri Prishtina 13/a
Prishtina 10000
Tel: +377(0) 44 11 55 92
Fax: +381(0) 38 223 607
ISOFTT eshte kompani me seli ne Prishtine e themeluar ne vitin 2006 nga nje grup ekspertesh me pervoje...
Data e regjistrimit:14 Gusht 2008
IT Solution
Ferizaj
Ferizaj 70000
Tel: 044 663 295; 044 472 203
IT Solution është nje kompani e cila merret me IT consulting, networking, hardware and software.Biznesi...
Data e regjistrimit:08 Korrik 2008
Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
Ilir Kosova
http://www.ilir-ks.com
Fuat Pashë Dibra 23
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 243 773
Fax: +381 (0)38 243 773
Shitje dhe servisim te teknologjise informative si: Konica Minolta, Canon, HP, Benq, Olivetti, IBM Lenovo,...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
pbc
http://www.pbc-ks.com
Rr. Musine KOKOLLARI
Prishtinë 10000
Tel: +381 38 544 137
Qasja e komanise sone ndaj klienteve dallon plotesishte nga te gjithe operuesit tjere. Kompania jone...
Data e regjistrimit:19 Mars 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in