Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishKosova Real Estate
http://www.kosovarealestate.net
Prishtinė 10000
Kosova Real Estate pėrmes web faqes zyrtare ju mundėson tė gjithė agjencioneve te patundshmėrive, agjentėve...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2007

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
AL-TRADE
http://www.altrade-ks.com
Gllogoc
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 544 063; +377 (0) 44 169 662; +377 (0)44 170 971
NNTP "AL-TRADE" ka pėr qėllim qė tė zhvillohet duke shfrytėzuar teknologjinė mė tė re nė lėmin...
Data e regjistrimit:03 Korrik 2009
Property Real Estate-Albania
http://www.propalb.com
Rr. Muhamet Gjollesha
Tiranė
Tel: +355 (0)69 257 4799
Shitje-blerje apartamente, villa, toka, ne Shqiperi (Tirane, Durres, Vlore, Sarande). Sherbime turistike,...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
SWISS KOSOVA AG
http://www.swiss-kosova.com
Hanry Dunant
Prishtinė 10000
Tel: 038 550 219
Fax: 038 550 219
Ndertim i lartė dhe shitje e patundshmerive.
Data e regjistrimit:30 Qershor 2008
lagjjaalbana
http://www.lagjjaalbana.com
Hajvali
Prishtinė 10000
Tel: 044430320
Shesim troje te parcelizuara nga 4/5 ari parcela, posedojne uje, kanalizim,rryme,ndriqim,rruga eshte...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2007
Ntp "7 vellėzerit"
http://www.7vellezerit.20m.com
Rr. Dėshmoret e Kombit
Vushtrri 38000
Tel: +377 (0)44 403 555
Fax: +381 (0)28 573 007
Bejmė shitjen e banesave ne Prishtine dhe ne Vushtrri.Ne Prishtine banesat gjenden ne lagjen "vellusha"ne...
Data e regjistrimit:10 Shtator 2007
Kosova Real Estate
http://www.kosovarealestate.net
Prishtinė 10000
Kosova Real Estate pėrmes web faqes zyrtare ju mundėson tė gjithė agjencioneve te patundshmėrive, agjentėve...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2007
PRONA.NET
http://www.prona.NET
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 655 911; +377 (0)44 672 671
PRONA.NET Reklamė e pronave - pasurive tė paluajtshme.
Data e regjistrimit:03 Maj 2007
VProps.info
http://www.vprops.info
Zona Industriale nr.315
Prishtinė 10000
Tel: +381 38 245 783
Fax: +381 38 245 783
VProps.info ėshtė treg ku ēdokush mund tė shes dhe blej njė pronė. Ne vetėm ju takojm juve me klientin...
Data e regjistrimit:27 Tetor 2006
Patundshmeri.com
http://www.patundshmeri.com
Dardania I 2/6
Gjilan
Oferta pėr shitjen dhe blerjen e banesave, shtepive, trojeve, etj, na vizitoni nė www.patundshmeri.c...
Data e regjistrimit:24 Tetor 2006
Dumnica Group
Ulpianė U1
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 555 814
Fax: +381 (0)38 555 814
Shiten Banesat,Lokalet,Garazhat(Nentokesore),te cilat gjinden ne Dragodan ne lagjen e re "Veranda...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in