Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishKOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
A&G Production
Xhemajl Ibishi nr. 50
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 112 317
Video dhe Audio produksion, web sherbime, DVD, Foto, Print dizajn, etj.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
A-GRAPHIC
Bregu i Diellit - Afer Klinikes Gjermane te Syrit
Prishtinë
Tel: +381 38 221 007, 044 160 511, 049 160 511
A-GRAPHIC ofron këto sherbime: Dizajne, Sitoshtyp në tekstil, Shkrebsa, Lapskimika, Shpuzore Reklama...
Data e regjistrimit:26 Mars 2008
add GROUP
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 222 422
Design, Multimedia, Advertising, from add GROUP.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Afidesign
http://www.afidesign.biz
Ulpiana, tek tregu i gjelbert
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 522 772
Afidesign eshte agjensi e sherbimeve grafike, e specializuar ne dizajn dhe shtyp. Ofrojme dizajnin e...
Data e regjistrimit:18 Prill 2007
Asha Graphics
http://www.ashagraphics.com
Rr. Tahir Zajmi p.n
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 603 888
Dizajn, Reklama, Ofset, Sito, Shtyp, Meny, Vizitkarta, Shtyp kolor ne shkrepsa, Lapsa, Kuti te vizitkartave,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Blueberry Design
http://www.blueberrydesign.ca
1496 Pilgrims Way
Oakville L6M 3G9
Tel: +1.905.483.6278
Ilustrime dhe Dizajn Grafik me Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, QuarkXpress.
Data e regjistrimit:14 Mars 2010
City Graphic Studio
http://www.citydesign-ks.com
Rr. Hilmi Rakovica Nr. 12, Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Tel: 044 219 702
City Graphic Studio ju ofron këto shërbime: design te ndryshme, sito shtyp, reklama te ndryshme, tampon...
Data e regjistrimit:27 Janar 2008
ddprint
Bill Clinton
Pejë 30000
Tel: 039 434 534
ofrojm maica te kualitetit te larte 100% pambuk mbi 20 ngjyra me qmime te volitshme dhe Sita per shtyp...
Data e regjistrimit:03 Mars 2009
DESIGN STUDIO POINT
http://www.ds-point.com
Rr.Gazmend Zajmi Nr.17
Prishtinë 10000
Tel: 044149 732; 044 402 587
Studio profesionale për realizimin e reklamave ndriçuese, web dizajneve, llogove, pano/banerëve, kapela,...
Data e regjistrimit:05 Nentor 2008
Domank.Net
http://www.domank.net
Rr.Musine Kokollari
Prishtine 10000
Tel: 044 265 102
design media network, kompania jone eshte e ndar ne keto 3 departamente kryesore. Ne ju ofrojme produktet...
Data e regjistrimit:16 Dhjetor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in