Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Zdrukthëtaria Bredhi
Gjilan 60000
Tel: +377 (0)44 274 555
Tek zdrukthëtaria Bredhi ju mund të gjeni shumë llojeve të dyerve dhe dritave nga druri me dimensione...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2008
NPT Jeta-h
Strellc i Epërm
Decan 31000
Tel: +377 (0)44 127 752
Prodhime druri: lamperi, dysheme, dërrasa izolimi për kulme, llajsne, listella, etj.
Data e regjistrimit:25 Shkurt 2009
N.T.P "FAT-ARI"
Prishtinë
Prishtinë 10000
Tel: 044/147-170 ose 044/147-172
Fax: 028/531-842
Ndërrmarrja jone ka aktivitet prej viti 1996 . N.T.P " FAT-ARI " merret me shitjen me shumice...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2007
N.P.T.SH "DEKORITI"
http://www.dekoriti.com
Ulpianë, nr 27
Prishtinë
Tel: 044 339 904
Mirremi me përpunimin e drurit dhe inoxit.
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
N.P. " LUX DEKOR "
Rr. Tirana p.n.
Prizren 20000
Tel: +381 (0)29 242 174
Fax: +381 (0)29 242 174
Lux Dekor është firmë private e specializuar për prodhimin e KUZHINAVE si dhe orendive të ndryshme...
Data e regjistrimit:31 Janar 2009
Hartina
http://www.hartina.com
Rr.Lidhja Pejës,nr.82
Pejë
Tel: +377 (0)44 707 000; +377 (0)44 392 794
Ndërmarrja e specializuar për prodhimin dhe montimin e objekteve nga druri.Në sjellim bukurinë e...
Data e regjistrimit:29 Janar 2009
DPZ Beha-N
http://www.beha-n.com
Xh. Hajda-Toni pn
Rahovec
Tel: +381 (0)29 76 542
Njoftojmë se jemi prodhues te vozeve (fuçive) te drurit per deponimin dhe ruajtjen e veres dhe rakise....
Data e regjistrimit:24 Shkurt 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in