Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Triko Ryshi
http://www.trikoryshi.com
Lagjia dardania
Prizren 1000
Tel: 044 131 580
Triko Ryshi vepron ne fushen e prodhimtarise qe nga viti 1974 dhe ben prodhimin e xhemperave per meshkuj...
Data e regjistrimit:06 Qershor 2009
Rinas Trade
http://www.rinastrade-ks.com
Rr. Ahmet Kaçiku
Ferizaj 70000
Kompania jonë me qendër në Ferizaj është ndërmarrje e cila është e përbër nga tre divizione...
Data e regjistrimit:12 Janar 2007
LUX TRADE
Rr. Nëna Terezë p.n.
Tel: +381 (0)38 224 333; +377 (0)44 113 958
Butique LUX TRADE.
Data e regjistrimit:14 Tetor 2008
Labi Butique
Rr. Perandori Justinian
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 179 764
Butiku Labi tanimë është i njohur për të gjithë kosovarët dhe diasporën për garderobë moderne...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Koton Kosova
http://www.koton.com.tr
Perandori Justinian Nr.21
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 248 830
KOTON është një nga firmat më të njohura në fushën e modës.
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
First class - Sallon i veshjës së bukur
http://www.firstclass-ks.com
Dardani, QT Kroi Bardhë lok.72
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 179 780
Modelimi dhe qepja e veshjeve për gra dhe vajza, veshje për raste solemne si: fustana të mbrëmjes,...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Desa Underwear
Rr. e Kleqkës Nr.2
Prizren
Tel: +381 (0)29 31 378
Ofrojmë:Ndërresa për femra, ndërresa për meshkuj, ndërresa për femijë.
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Butique VATANI
http://www.va-lu.com
Emin Duraku 97
Kaçanik 38237
Tel: 0037744227845
Fax: +41414205504
Tek ne mundë të gjeni mallra të ndryshëm të prodhimit Zvicrranë me shumicë dhe pakicë, për ju...
Data e regjistrimit:10 Janar 2009
Butiku ELEGANCA
Qyteza Pejton
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 198 999
Që ju të dukeni sa më elegant, atëherë vizitone butikun ELEGANCA.
Data e regjistrimit:26 Qershor 2008
Beneton
Rr. Fan Noli, nr.5
Mitrovicë 40000
Tel: 028 530 634
Miremi me shitjen e ndresafe te mbrendeshme per gra dhe vajza te importuara nga Turqija.Kane nji kualitet...
Data e regjistrimit:23 Janar 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in