Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ALEA TRAVEL
http://www.aleatravel.com
Jeronim De Rada 1A3
Prizren 20000
Tel: 029-230-501
Fax: 029-230-501
HYRI NE TREGUN VENDAS SI NJE OPERATOR TURISTIK ME VULLNETIN E BINDJEN SE DO TE PERMBUSHE KERKESAT E KLIENTEVE...
Data e regjistrimit:26 Shkurt 2015
Air Zekaj Tours
http://www.airzekajtours.com
Rr. Mbreteresha Teute
Pejë 30 000
Tel: 039 423 400
Fax: 039 422 036
Air Zekaj Tours. Me ne eshte kenaqesi te udhetoni...!!
Data e regjistrimit:23 Janar 2012
Geci Tours
Luan Haradinaj 51000
Deqan 51000
Tel: 0390361613; 049180202
Fax: 038723912
Agjensi Turistike, Shitja e biletave (aeroplan, traget, autobus) neper krejt vendet e botes.
Data e regjistrimit:20 Shkurt 2010
Albakos
Rr-deshmoret e kombit
vushtrri 42000
Tel: +377 (0)44 196 919;+386(0)49 572 072
Fax: 028572072
Mbajme linjen Durres dhe Ulqin exkurzione, linja te rregullta brenda kosoves (mitro-vu-pr), shoping tura...
Data e regjistrimit:08 Janar 2010
AS Travel Club
http://www.astravel-club.com
rr. Tringë Smajli nr.6
Prishtinë 10 000
Tel: +381 38 245 888/mob.+377 45 245 888//+386 49 245 888
Fax: +381 38 245 888
Avio bileta, aranzhmane turistike, rezervime te hotelit, rent a car.
Data e regjistrimit:20 Nentor 2009
INTERTOURS VITI
http://www.intertours.li
Rruga Adem Jashari p.n
VITI 61000
Tel: 0280381710
Fax: 0280381710
Agjensioni turistike, fluturime per tere botën, ludrime per durres dhe ancona, udhetime me autobus...
Data e regjistrimit:10 Nentor 2009
DIONA
Rr.Luan Haradinaj Nr.4/1
DECAN
Tel: +381 (0)390 361 430;+377 (0)44 180 180
Fax: +381 (0)390 361 630
Ne Agjensionin Diona mund të rezervoni në këto destinacione :Udhetim në Ç,do destinacion botëror.Udhetim...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009
Tejon Agency
http://www.tejoni.com
Rruga"Frederik.Shiroka", Kulla A, Ap.6
Tiranë
Tel: +355 (0)4 2264887,+355 (0)69 20 50 838
Fax: +355 (0)4 2420285
Eshte nje agjenci e specializuar qe ofron sherbime ne fushen e Turizmit, Immobiliare dhe Siguracione....
Data e regjistrimit:23 Qershor 2009
Valentina Travel
http://www.valentinatravel.ch
Heinrichstrasse 65,
Zurich 8005
Tel: +377 (0) 44 300 100; +41 (0)44 273 3322
Fax: +41 (0)44 273 1577
Mirë se erdhët në faqen e Valentina Travel. Fluturimet tona drejt Prishtinës organizohen vetëm...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
NTSH "Sharr Produkt "Travel Agency
http://www.sharrtravel.com
Rr. UÇK (afër komunës përball ProCredit Bank)
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 246 829, +377 (0)44 148 228; + 381 (0)29 271 649
Fax: +381 (0)38 246 829
Kompania jonë udhëheqet nga njerëz profesionistë dhe me përvoje pune në fushën e turizmit.NTSH...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in