Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
N.N.T.Dervisholli-com
Zona Idustriale "Mual Center"
Prishtinë
Tel: +377 (0)044 171 407
Kjo ndërmarrje kryen këto shërbime si: Suvatimin, Nivelizimin, Termoizolimin (Fasada), Patinimin,...
Data e regjistrimit:08 Qershor 2009
ARALBI & 7D
Rr. Beteja e Koshares 31
Pejë 30000
Tel: 039 433 320
Ngjyra dhe Llaqe.Fasada.Izolime - Hidro & Termo.KNAUF - AMSTRONG.Hekrari.Mjete dhe vegla Pune.Ekipe profesionale.Kombinim...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
n.p.n halitajt
http://www.izofasada.com
Trestenik
Viti
Tel: 044622303
bejm izolime,suvatime,knauf,ngjyrosje,dhe te gjitha llojet e fasadave me te reja posedojm te gjitha mjetet...
Data e regjistrimit:20 Maj 2009
S-Imeri
http://www.s-imeri.com
Ilir Soba
Gjakovë 50000
Tel: +377 (0)44 637 872
S-Imeri është ndërrmarje ndertimore e cila merret me fasada izolime, dekorime e ngjyrosje të jashtme...
Data e regjistrimit:11 Maj 2009
ArsProjecting Group
http://www.arsprojecting.com
Rr. Reqakut
Ferizaj 70000
Tel: 044174343
Fax: 0290323206
Posedojmë përfaqësinë e firmes se mirenjohure gjermane "BRILLUX".Ngjyra, Llaqe, Epoxide,...
Data e regjistrimit:20 Prill 2009
N.T.P FEJZA COMM
Rruga Skenderbeu
Burim
Tel: 044 138 590
Fax: 039 51 720
Ofrojmë material rryme, ujësjellsit, ngjyra, sanitari, qeramika. Materialet jua dergojmë deri në...
Data e regjistrimit:09 Mars 2009
Pespa & Albania Alumin
http://www.pespagroup.com
Rr. Nëna Terezë
Fushë Kosovë
Tel: +377 (0)44 508 301
Fax: +381 (0)38 534 147
Themeluar ne vitin 1995 me misionin e perparimit ne fushen e aluminit dhe standartizimin e kesaj fushe,...
Data e regjistrimit:02 Mars 2009
GINZA
http://www.ginza-ks.com
Grabanicë
Klinë
Tel: +377 (0)44 141 713
Fabrika për prodhimin e dyerve, dritareve dhe fasadave strukturale nga pvc dhe alumini.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2008
Salloni i Sanitarisë "NATEX"
Krushë e Madhe
Rahovec
Tel: +377 (0)44 139 446; +377 (0)44 229 867
Ofrojmë: Material të ujit dhe Sanitari, Keramikë, Materiale të rrymës, ngjyra, etj.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008
X-Fort
Doganaj
Kaçanik
Tel: +381 (0)290 381 726; +377 (0)44 511 777
Prodhojmë: Ngjitësa, Fasada minerale dekorative, Fasada plastike, Llaq për suvatim, Akryl lidhës,...
Data e regjistrimit:26 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in