Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
N.N.T.Dervisholli-com
Zona Idustriale "Mual Center"
Prishtinė
Tel: +377 (0)044 171 407
Kjo ndėrmarrje kryen kėto shėrbime si: Suvatimin, Nivelizimin, Termoizolimin (Fasada), Patinimin, ngjyrojsen,...
Data e regjistrimit:08 Qershor 2009
ARALBI & 7D
Rr. Beteja e Koshares 31
Pejė 30000
Tel: 039 433 320
Ngjyra dhe Llaqe.Fasada.Izolime - Hidro & Termo.KNAUF - AMSTRONG.Hekrari.Mjete dhe vegla Pune.Ekipe profesionale.Kombinim...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
n.p.n halitajt
http://www.izofasada.com
Trestenik
Viti
Tel: 044622303
bejm izolime,suvatime,knauf,ngjyrosje,dhe te gjitha llojet e fasadave me te reja posedojm te gjitha mjetet...
Data e regjistrimit:20 Maj 2009
S-Imeri
http://www.s-imeri.com
Ilir Soba
Gjakovė 50000
Tel: +377 (0)44 637 872
S-Imeri ėshtė ndėrrmarje ndertimore e cila merret me fasada izolime, dekorime e ngjyrosje tė jashtme...
Data e regjistrimit:11 Maj 2009
ArsProjecting Group
http://www.arsprojecting.com
Rr. Reqakut
Ferizaj 70000
Tel: 044174343
Fax: 0290323206
Posedojmė pėrfaqėsinė e firmes se mirenjohure gjermane "BRILLUX".Ngjyra, Llaqe, Epoxide, perzimje...
Data e regjistrimit:20 Prill 2009
N.T.P FEJZA COMM
Rruga Skenderbeu
Burim
Tel: 044 138 590
Fax: 039 51 720
Ofrojmė material rryme, ujėsjellsit, ngjyra, sanitari, qeramika. Materialet jua dergojmė deri nė shtėpitė...
Data e regjistrimit:09 Mars 2009
Pespa & Albania Alumin
http://www.pespagroup.com
Rr. Nėna Terezė
Fushė Kosovė
Tel: +377 (0)44 508 301
Fax: +381 (0)38 534 147
Themeluar ne vitin 1995 me misionin e perparimit ne fushen e aluminit dhe standartizimin e kesaj fushe,...
Data e regjistrimit:02 Mars 2009
GINZA
http://www.ginza-ks.com
Grabanicė
Klinė
Tel: +377 (0)44 141 713
Fabrika pėr prodhimin e dyerve, dritareve dhe fasadave strukturale nga pvc dhe alumini.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2008
Salloni i Sanitarisė "NATEX"
Krushė e Madhe
Rahovec
Tel: +377 (0)44 139 446; +377 (0)44 229 867
Ofrojmė: Material tė ujit dhe Sanitari, Keramikė, Materiale tė rrymės, ngjyra, etj.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008
X-Fort
Doganaj
Kaēanik
Tel: +381 (0)290 381 726; +377 (0)44 511 777
Prodhojmė: Ngjitėsa, Fasada minerale dekorative, Fasada plastike, Llaq pėr suvatim, Akryl lidhės, Fortplast,...
Data e regjistrimit:26 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in