Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Administrata Tatimore e Kosovės
http://www.atk-ks.org
Rr. Nėna Terezė p.n
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 200 255 18
Administrata Tatimore e Kosovės.Degėt e administratės tatimore:GjilanAdresa: Rr. Skenderbeu p.n.Tel:...
Data e regjistrimit:12 Janar 2007
Agjencia e Prokurimit Publik
http://www.ks-gov.net/prokurimi/
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 504 604 ext 5812
Agjencia e Prokurimit Publik.
Data e regjistrimit:23 Shkurt 2007
Agjencia Kadastrale e Kosovės
Ndėrtesa e Arkivit tė Kosovės
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 512 353
Agjencia Kadastrale e Kosovės u themelua nga UN-Habitat nė vitin 2000, ėshtė Agjenci Qeveritare nėn Ministrinė...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2006
Agjencia pėr mbėshtetjen e NVM-ve
http://www.sme-ks.org
Rr. "Perandori Justinian" nr. 3+5
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 200 36 007
Agjencia Kosovare pėr mbėshtetje tė ndėrmarrjeve tė vogla dhe tė mesme.
Data e regjistrimit:29 Nentor 2007
Agjencioni Kosovar pėr Prona
http://www.kpaonline.org
Goleshi 2
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 225 473
Fax: +381 (0)38 249 919
Agjencioni Kosovar pėr Prona ("KPA") ėshtė themeluar me 4 Mars 2006 me Rregulloren e UNMIK-ut...
Data e regjistrimit:06 Nentor 2006
Agjencioni pėr Regjistrimin e Bizneseve Kosovare
http://www.arbk.org
Ndėrtesa e re e Fakultetit Ekonomik
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 504 604 664
Agjencioni pėr Regjistrimin e Bizneseve Kosovare ėshtė i autorizuar pėr:a) Regjistimin e bizneseve tė...
Data e regjistrimit:06 Qershor 2007
Asociacioni i Komunave tė Kosovės
http://www.komunat-ks.net
Rexhep Mala nr.12
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 245 732
Fax: +381 (0)38 245 733
Asociacioni i Komunave tė Kosovės.
Data e regjistrimit:02 Nentor 2006
Enti i Statistikės sė Kosovės
http://www.ks-gov.net/esk/
Rr.Zenel Salihu nr.4
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 235 111
Fax: +381 (0)38 235 033
Enti i Statistikės sė Kosovės vepron si ent profesional qė nga viti 1948, dhe ka kaluar nėpėr tė gjitha...
Data e regjistrimit:23 Shkurt 2007
Komisioni Rregullativ i Prokurimit Publik tė Kosovės
http://www.ks-gov.net/krpp/
Prishtinė 10000
Ueb faqja zyrtare e Komisionit Rregullativ te Prokurimit Publik tė Kosovės.
Data e regjistrimit:17 Dhjetor 2007
Trusti i Kursimeve Pensionale tė Kosovės
http://www.kpst.org
Agim Ramadani, Nr. 10
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 244 337
Trusti i Kursimeve Pensionale tė Kosovės kujdeset pėr kursimet tuaja pensionale tė cilat do tė sigurojnė...
Data e regjistrimit:12 Janar 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in