Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishSwisscontact
http://www.swisscontactkos.org
Rr. 6 Hamdi Gashi Nr. 32
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 517 543
Fax: +381 (0)38 517 543
Swisscontact ėshtė njė organizatė, qė udhėheqė nė promovimin e sektorit privat nė vendet nė zhvillim...
Data e regjistrimit:29 Prill 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
APPK
http://www.appk.org
Andrea Gropa p.n.
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 243 474
Fax: +381 (0)38 243 475
Ndėrmjetėsime nė punėsim, Pėrkrahje nė Themelimin e bizneseve, Trajnime profesionale, Organizimi i ngjarjeve...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2006
Asociacioni i Gazetarėve Profesionistė tė Kosovės
http://www.apjk.org
Bell Popova Nr. 6
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 244 551
Fax: +381 (0)38 244 551
AGPK ėshtė njė organizatė joqeveritare, joprofitabile. AGPK promovon, inkurajon dhe punon pėr tė pėrmirėsuar...
Data e regjistrimit:01 Mars 2007
Emancipimi Civil Ma Ndryshe
http://www.ecmandryshe.org
Dardania SU 1/3 A, Nr.30
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 193 553; +377 (0)44 116 448
Organizata Jo-Qeveritare "Emancipimi Civil Ma Ndryshe" ėshtė formuar nga njė grup tė rinjėsh...
Data e regjistrimit:18 Mars 2007
fondacioni Drini@Drini i vogėl
http://www.ustream/channel/nnazim
Meriman Jakupi 30
Prizren 22000
Tel: +377 44 670135
Te gjitha donacione qe akumulohen brenda kesaj organizate humanitare jane te dedikuara shtresave te rrezikuara...
Data e regjistrimit:11 Shkurt 2010
Fondacioni i Kosovės pėr Shoqėri tė Hapur
http://www.kfos.org
Ulpiana, Imzot Nikėprelaj, Nr 13
Prishtinė
Tel: +381 38 542 160
Fondacioni i Kosovės pėr Shoqėri tė Hapur ėshtė njė organizatė lokale dhe joqeveritare e cila bėn pjesė...
Data e regjistrimit:11 Janar 2007
Fondi pėr Agropėrpunim dhe Rivitalizimi Industrial (FAIR)
http://www.fairkosovo.org
Ismail Qemaili 18, Arberi II
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 249 042
Fax: +381 (0)38 249 039
FAIR-i ėshtė i financuar nga Bashkimi Evropian, i menaxhuar nga Agjencia Evropiane pėr Rindėrtim (AER)...
Data e regjistrimit:07 Prill 2007
Instituti i Integrimit tė Jetimėve tė Kosovės
Rr. Demė Ahmeti, p.n.
Prishtinė 10000
Instituti i Integrimit tė Jetimėve ka pėr qėllim qė tė mbrojė interesat e jetimėve nė Kosovė, si dhe...
Data e regjistrimit:22 Tetor 2008
Kėshilli pėr Mbrojtjen e tė Drejtave e tė Lirive tė Njeriut
http://www.cdhrf.org
Rr. Ylfete Humolli nr. 5
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 249 006
Fax: +381 (0)38 244 029
Kėshilli pėr Mbrojtjen e tė Drejtave e tė Lirive tė Njeriut (KMDLNJ) ėshtė themeluar mė 14 dhjetor 1989.Misioni...
Data e regjistrimit:19 Nentor 2006
Lėvizja “VETĖVENDOSJE!"
http://www.vetevendosje.org
Rr. Perandori Justinian, nr.15
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 222 704
Lėvizja "VETĖVENDOSJE!".
Data e regjistrimit:30 Janar 2007
OJQ Down Syndrome Kosova
http://www.downsyndromekosova.org
Kroi i Bardhė, G,Nr 72 Dardania
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 545 715
OJQ Down syndrome Kosova eshte organizat nacional, multietnike dhe per mision ka, ngritjen e dinjitetit...
Data e regjistrimit:08 Prill 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in