Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ)
http://www.kqz-ks.org
Rr. Agim Ramadani p.nr.
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 551 679
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ėshtė themeluar me Rregulloren e ndryshuar tė UNMIK-ut 2000/21 tė datės...
Data e regjistrimit:01 Shtator 2007
Kryeministri i Kosovės
http://www.ks-gov.net/pm
Prishtinė
Faqja zyrtare e kryeministrit te Kosovės.
Data e regjistrimit:17 Nentor 2006
Kuvendi i Kosovės
http://www.kuvendikosoves.org
Rr. Nėna Tereze
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 211 186
Fax: +381 (0)38 211 188
Kuvendi i Kosovės
Data e regjistrimit:06 Tetor 2006
Ministria e Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural
http://www.mafrd-ks.org
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 200 38 441
Ministria e Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural
Data e regjistrimit:11 Dhjetor 2006
Ministria e Drejtėsisė
http://www.md-ks.org
Prishtinė 10000
Web faqja zyrtare e Ministrisė sė Drejtėsisė.
Data e regjistrimit:17 Shtator 2007
Ministria e Ekonomisė dhe Financave
http://www.mfe-ks.org
Rr. Bill Klinton dhe Nėna Terezė
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 540 564
Ministria e Ekonomisė dhe Financave
Data e regjistrimit:08 Tetor 2006
Ministria e Energjisė dhe Minierave
http://www.mem-ks.com
Qyteza Pejton rr. "Sejdi Kryeziu" nr. 5
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 200 213 02
Fax: +381 (0)38 200 213 02
Ministria e Energjisė dhe Minierave.
Data e regjistrimit:09 Tetor 2006
Ministria e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės
http://www.mksf-ks.org
Prishtinė 10000
Qeveria e Kosovės - Ministria e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės.
Data e regjistrimit:17 Dhjetor 2008
Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor
http://www.mmph.org
Rr. Nazim Gafurri 31
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 517 800
Fax: +381 (0)38 517 845
Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor
Data e regjistrimit:06 Tetor 2006
Ministria e Punės dhe e Mirėqenies Sociale
http://www.mpms-ks.org
Ndėrtesa e re e Fakultetit Ekonomik
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 244 228
Fax: +381 (0)38 244 229
Ministria e Punės dhe e Mirėqenies Sociale.
Data e regjistrimit:23 Shkurt 2007
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in