Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Central Air Sistem
http://www.central-sistemair.biz
Prishtinë
Prishtinë
Tel: +41 91 863 26 57
Bëjmë shitje e sistemit qendror të thithjes së pluhurit (shtëpi private, banesa, hotele, zyre etj)....
Data e regjistrimit:12 Mars 2009
Euro Coop
Rruga e Prishtinës p.n.
Shtime 72000
Tel: 044 142 519; 044 201 883
Tek Euro Coop ju do të gjeni: teknikë të bardhë, artikuj elektro-energjetik, paisje për hidrosanitari,...
Data e regjistrimit:13 Shtator 2008
Frigo Term
http://www.frigoterm.8m.com
Magjistralja Prizme-Therandë. km.8
Therandë
Tel: +386 (0)49 128 481
Paisje; per gastronomi, frigorifer te gjitha llojeve per bare dhe restorane, te importuara nga italia...
Data e regjistrimit:24 Tetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in