Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishTRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejė 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
"vllezerit bekteshi"
rr."vezir jashari" PN
Ferizaj 70000
Tel: 044641935
firm ndertimore...ndertim i vrazhd si dhe me fasada te ndryshme...pra ndertim qelesat ne dor...per me...
Data e regjistrimit:10 Gusht 2009
AGIKONS
http://www.agikons.com
Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1
Tiranė
Tel: +355 (0)48 830003; +355 (0)69 20 87127
Fax: +355 (0)48 830004
AGI Kons" ėshtė njė shoqėri qė i ka fillimet e saj nė vitin 2002. E organizuar nė njė mėnyrė shumė...
Data e regjistrimit:26 Korrik 2009
AIC
http://www.aiclass.eu
AIC Center Building
Tiranė
Tel: Different langage only mail.
AIC is multi wide a company on the globalised market. Our trading alliance with a lot biggest companies...
Data e regjistrimit:03 Nentor 2008
AL-TRADE
http://www.altrade-ks.com
Gllogoc
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 544 063; +377 (0) 44 169 662; +377 (0)44 170 971
NNTP "AL-TRADE" ka pėr qėllim qė tė zhvillohet duke shfrytėzuar teknologjinė mė tė re nė lėmin...
Data e regjistrimit:03 Korrik 2009
ALBED
Rr. Kongresi i Manastirit
vushtrri
Tel: +381(0)28 72 660
Fabrika e prodhimit te mobiljeve.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Alpina
Vellėzerit Fazliu
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 609 362
Te gjitha llojet dhe ngjyrat e laminatit mund ti gjeni tek ne, gjithashtu bejmė renovimin e banesave,...
Data e regjistrimit:22 Janar 2008
Arb-Rini
http://www.arb-rini.com
Rr. Rexhep Bislimi nr. 129
Ferizaj 70000
Tel: 0290 328 177; 044 133 055
Fax: 0290 328 177
Ndėrmarrja Arb-Rini ju ofron materiale tė ndryshme pėr punėt pėrfundimtare nė ndėrtimtari, si fasada...
Data e regjistrimit:06 Nentor 2008
ArsProjecting Group
http://www.arsprojecting.com
Rr. Reqakut
Ferizaj 70000
Tel: 044174343
Fax: 0290323206
Posedojmė pėrfaqėsinė e firmes se mirenjohure gjermane "BRILLUX".Ngjyra, Llaqe, Epoxide, perzimje...
Data e regjistrimit:20 Prill 2009
AS-COM Group Ltd.
http://www.ascom-group.com
Zona Industriale nr.315
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 245 783
Fax: +381 (0)38 245 783
Ndėrtojmė objekte industriale, objekte shėndetėsore dhe arsimore, objekte te banimit. Gjithashtu kryejmė...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Asfalti
Guranjak
Pejė
Tel: +381 (0)39 31 323; +377(0)44 195 562
Kompania e jonė kryen: Tė gjitha punėt nė ndėrtimin e ulėt.Bėjmė prodhimin e asfaltit dhe zhavorit.
Data e regjistrimit:10 Shkurt 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 7 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in