Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Agro Drinia
Piranë
Prizren
Tel: Tel/Fax: +381 (0)29 44 335
Bejmë importimin e makinave bujqësore te prodhuesve të mirënjohur slloven: Sip, Ino, Fuzhinar, Agro...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Brecalija
Rr. Hasan Prishtina
Besianë
Tel: 044 314 694
Bëjmë shit-blerjen e të gjithë multikultivatorave dhe të gjithë traktorave dhe mjeteve percjellese...
Data e regjistrimit:09 Dhjetor 2008
Euro-Polog
http://www.euro-polog.com
Zhelinë
Tetovë
Tel: +389 (0)44 379 379
Fax: +389 (0)44 378 236
Euro-Polog eshte nje nder kompanite me te njohura ne Maqedoni, per tregtimin e mjeteve dhe makinave per...
Data e regjistrimit:04 Dhjetor 2008
m-trucks
http://www.m-trucks.ch
Aadorferstr.686 Hagenbuch 8523 Zh
Zürich 8045 Zürich
Tel: 0041793015555
Fax: 0041443113916
Firma gjindet ne Zvicerr ne Zürich , po ashtu edhe ne Kosove mundeni ti gjeni te gjitha llojet e Veturave,...
Data e regjistrimit:27 Qershor 2009
N.T.P.SH. Muja
Fshati Duraj
Kaqanik
Tel: +377 (0)44 130 299; 044 225 410
Bëjmë furnizimin me makineri për përpunimin e metaleve, makinave ndërtimore, Eskavator, Bullduzher,...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in