Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Agro Drinia
Piranė
Prizren
Tel: Tel/Fax: +381 (0)29 44 335
Bejmė importimin e makinave bujqėsore te prodhuesve tė mirėnjohur slloven: Sip, Ino, Fuzhinar, Agro Vrecek,...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Brecalija
Rr. Hasan Prishtina
Besianė
Tel: 044 314 694
Bėjmė shit-blerjen e tė gjithė multikultivatorave dhe tė gjithė traktorave dhe mjeteve percjellese per...
Data e regjistrimit:09 Dhjetor 2008
Euro-Polog
http://www.euro-polog.com
Zhelinė
Tetovė
Tel: +389 (0)44 379 379
Fax: +389 (0)44 378 236
Euro-Polog eshte nje nder kompanite me te njohura ne Maqedoni, per tregtimin e mjeteve dhe makinave per...
Data e regjistrimit:04 Dhjetor 2008
m-trucks
http://www.m-trucks.ch
Aadorferstr.686 Hagenbuch 8523 Zh
Zürich 8045 Zürich
Tel: 0041793015555
Fax: 0041443113916
Firma gjindet ne Zvicerr ne Zürich , po ashtu edhe ne Kosove mundeni ti gjeni te gjitha llojet e Veturave,...
Data e regjistrimit:27 Qershor 2009
N.T.P.SH. Muja
Fshati Duraj
Kaqanik
Tel: +377 (0)44 130 299; 044 225 410
Bėjmė furnizimin me makineri pėr pėrpunimin e metaleve, makinave ndėrtimore, Eskavator, Bullduzher, si...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in