Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


TRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejė 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
THERMO SH.P.K
Podujevė
Kosovė 10000
Tel: 044 314 391
Fax: 038 564 014
Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika .Perfaqesues gjeneral per kosovė pėr profil...
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
TRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejė 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009
Ukaj Company
http://www.ukaj.com
Rruga 18 6/4 p.n.
Pejė
Tel: +381 (0)39 331 80
Fax: +381 (0)39 331 80
Tani pėr tani ndėrmarrja pėr pėrpunimin e drurit "UKAJ" ėshtė mė e fuqishmja nė tregun shqiptar,...
Data e regjistrimit:13 Janar 2007
vaL-Com
rr. Azem Bejta
Skenderaj
Tel: +377 44 384811
Ne Lokal & Depo "vaL-Com" qė gjendet ne Lagjen3 rr. Azem Bejta Skenderaj -- KOSOVĖ 200m Larg...
Data e regjistrimit:09 Shkurt 2010
World of Furniture
http://www.mobilje.net
Otllak
Berat
Tel: +355 (0)69 20 89 865:+355 (0)4 32 33 685
Fax: +355 (0)4 32 33 685
Duke i dhene besueshmeri te madhe produkteve te veta, permes materialeve te cilesise se larte qe perdoren...
Data e regjistrimit:17 Prill 2009
Zdrukthėtaria Bredhi
Gjilan 60000
Tel: +377 (0)44 274 555
Tek zdrukthėtaria Bredhi ju mund tė gjeni shumė llojeve tė dyerve dhe dritave nga druri me dimensione...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in