Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


TRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Muri Plast
http://www.muriplast.com
Rr. Deshmoret nr. 1 Bukosh
Therande 23000
Tel: 044 142 114
Muri Plast prodhon dyer dhe dritare nga PVC plastika. Per me shum viziton ueb faqen tone.
Data e regjistrimit:17 Qershor 2009
n.n alplast "KUSHTRIMI"
Prishtinë 10000
Tel: 044 608 881
Fax: 044 761 107
fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve te plastikes dhe aluminit ,gilindera me material gjerman...
Data e regjistrimit:20 Maj 2009
N.SH. Taha Plast
Rr. Brigada 123
Therandë 23000
Tel: + 377 (0)44 119 987; 044 115 385
Prodhime të inventarit nga plastika dhe alumini siç janë dyer, dritare, dhe tavolina të ndryshme...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2008
N.T.P INTERNORM PLAST
Lagjja Bazhdahone pranë rrethit
Prizren
Tel: +377 (0)44 126 547
Punojmë me profile tash të mirënjohura: THYSSEN POLYMER nga Gjermania me një trashësi prej 84 mm,...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
NTP "Llap Plast"
Skenderbeu 239
Podujevë 11000
Tel: 00377 / 44 11 81 96
Fax: 038 570 577
NTP "Llap_Plast"Prodhon dyer dhe dritare, kopshte dimërore, fasada nga plastmasa-PVC dhe...
Data e regjistrimit:01 Mars 2010
RB Tehnika d.o.o.
http://www.rbt.hr
Vrtna ulica 30
Čakovec 40000
Tel: 0038970755627
STIJENESoftueri për konstruksionin, përpunimin dhe kalkulimin e dyerve dhe dritareve nga PVC, alumini...
Data e regjistrimit:08 Maj 2008
SEDOORS
Rr. Turgut Ozal pn.
Prizren
Tel: 029 22 239 ,, 044 183 711
Fabrika e dyerve dhe dritareve nga MDF(medijapani)
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Sh.p.k. Fruti
Dobrushë
Burim
Tel: +381 (0)39 451 632; +377 (0)44 138 663
Dyer, dritare, laminat dhe parket nga prodhuesi gjerman.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008
Shpiragu shpk
http://www.shpiragu.com
Tiranë
Tel: +355 (0)69 209 6238
Fax: +302282023845
"Shpiragu shpk" eshte kompani shqiptare qe vepron ne sektorin e perpunimit te duraluminit duke...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2008
Termo Plast
Brigada 123
Therandë
Tel: +377 (0)44 145 002
dyer dritare ,alumin, pvc (trocal) fasada te varura strukturale, gjysem strukturale, spider fasad, mveshje...
Data e regjistrimit:01 Qershor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in