Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


TRA-MET-AL
Ahemt gjikolli
Pejë 30000
Tel: +377 (0)44 148 875; 044 463 004
Ndermarja TRAMETAL meret me punimin e te gjitha puneve me metal"INOX" si dyer,dritare,rrethoja,gilindera...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Buloni
Adem Jashari
Dardanë (Kamenicë) 62000
Tel: +377 (0)44 268 266
Fax: 0820 372 157
Puntoria Private Zejtare "BULONI"Punojme te gjitha konstruksionet te mëdhaja dhe te vogla...
Data e regjistrimit:31 Gusht 2008
CAJLE-KOMERC
Cajla 45b
Gostivar
Tel: 00389 42 216 228
Fax: 00389 42 218 101
Ndërmarrja prodhuese CAJLE-KOMERC filloj punën më 1992, ajo gjendet GOSTIVAR (F.CAJLE),R.Maqedosnisedhe...
Data e regjistrimit:14 Korrik 2008
Centro Plast
Rr. e Prishtines. p.n
Gjilan 60000
Tel: +386 (0)49 119 999
Prodhimi i dyerve dhe dritareve nga plastika dhe aluminpunimi i gilinderave nga alumini.
Data e regjistrimit:23 Shtator 2009
Dardania-Model
Koshar
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 219 359; +377 (0)44 379 915
Prodhojmë dyer të të gjitha modeleve dhe dritareve sipas modeleve Sllovene me xhama termopan dhe me...
Data e regjistrimit:06 Nentor 2008
DPZ Beha-N
http://www.beha-n.com
Xh. Hajda-Toni pn
Rahovec
Tel: +381 (0)29 76 542
Njoftojmë se jemi prodhues te vozeve (fuçive) te drurit per deponimin dhe ruajtjen e veres dhe rakise....
Data e regjistrimit:24 Shkurt 2007
Elita center
Dardani
Gjakove 50500
Tel: +377 (0)44 505 467
Ofrojm, Laminat, sanitari, mobileri,dyer te hyrjes, te gjitha keto i importojm nga Malaizia dhe kan qmime...
Data e regjistrimit:04 Qershor 2008
GINZA
http://www.ginza-ks.com
Grabanicë
Klinë
Tel: +377 (0)44 141 713
Fabrika për prodhimin e dyerve, dritareve dhe fasadave strukturale nga pvc dhe alumini.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2008
Inter Al
Veternik p.n.
Prishtinë 10000
Tel: 044 192 881; 044 197 391
Ju ofrojmë një shumëllojshmëri modelesh të ndryshme të dritareve nga alumini dhe plastika me ngjyra...
Data e regjistrimit:30 Tetor 2008
LESNA
http://www.lesna.net
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 531 344
Fax: +381 (0)38 548 125
LESNA vazhdon të ofrojë një asortiment të gjerë të prodhimeve të natyrave të ndryshme përmes...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006
Molika Company
http://www.molikacompany.net
Fsh. Raushiq
Pejë
Tel: +381 (0)39 33 040
Molika-Company është përfaqesues eksluziv i dyerve dhe dritareve të prodhimit Gjerman EURO-MEETH.Njëkosisht...
Data e regjistrimit:13 Dhjetor 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in