Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Benita Company shpk
http://www.benitacompany.com
Gremnik
Klinë
Tel: +377(0)44 183 185;(0)44 138 847
-Benita petrol:ofron karburante dhe vajra me shumicë dhe pakicë-Benita produkt:ofron gurë të thyer...
Data e regjistrimit:18 Dhjetor 2007
Drini Petrol
http://www.drinipetrol.com
7 Shatori
Pejë
Tel: +377 (0)44 503 190
"24h Hapur, Pompa dhe Minimarketi" Oferojm karburante dhe vajra me shumicë dhe pakicë.
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
Mentori-P
http://mentori-p.piczo.com
Rr. Migjeni Nr. 72
Gjakovë
Tel: +381 (0)390 21 125
Përfaqësues për Gjakovë i vajrave VALVOLINE dhe MAPETROL, gjithashtu ofrojmë produktet e njohura...
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
Petrol Oti Slovenija L.L.C
Magjistralja Prishtinë-itrovicë
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 563 003; +377 (0)44 148 762
Fax: +381 (0)38 563 031
Ofrojmë: Eurodizel, Benzinë, Gaz, Vajra, Yndyrna, Aditive prodhimi Petrol Slovenija.Cilësi dhe sasi...
Data e regjistrimit:29 Janar 2009
Renault Centre
http://www.renault-centre.com
Ahmet Krasniqi p.n
Prishtinë
Tel: 038 222 559
Fax: 038 222 559
Shitja e automobilav te ri me garancion si dhe automobilave pak te përdorur me Garancion.Si dhe servisimi...
Data e regjistrimit:01 Shkurt 2008
REX Automobile Sh.p.k.
http://www.rex-automobile.com
Korishë
Prizren 20550
Tel: +377 (0)44 119 538
Pas një përvoje të gjatë në servisimin e veturave të markës Opel në Gjermani, me hapjen e autoservisit...
Data e regjistrimit:05 Dhjetor 2007
Valvolub
http://www.valvolub.com
Lipjan, Konjuhe
Lipjan 14000
Tel: +381 (0)38 580 481
Fax: +381 (0)38 580 482
Valvolub është kompani private, e themeluar në vitin 2000 nga themeluesi Arbnor Kastrati. Valvolubi...
Data e regjistrimit:22 Dhjetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in