Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
ADA Petrol
Sllatinė
Fushė Kosovė
Tel: +377 (0)44 115 460
Pompė e tė gjitha derivateve djegėse me shumicė dhe pakicė.
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
Benita Company shpk
http://www.benitacompany.com
Gremnik
Klinė
Tel: +377(0)44 183 185;(0)44 138 847
-Benita petrol:ofron karburante dhe vajra me shumicė dhe pakicė-Benita produkt:ofron gurė tė thyer tė...
Data e regjistrimit:18 Dhjetor 2007
Besimi Commerce Sh.p.k
Rr. Komandant Kumanova p.n
Shtime
Tel: +381 (0)38 556 282
Fax: +381 (0)38 556 282
1. Shitja e tė gjithave materialeve ndėrtimore pėr ndėrtime tė vrazhda, pėr fazėn e meremetimit, konsulencė....
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
DILLONI Export-Import
http://www.dillonibenz.com
Miradi e Epėrme
Fushė Kosovė
Tel: 038 566 555;
Fax: 038 566 556
DILLONI Export-Import ėshtė ndėrmarrje shėrbyese tregtare me seli nė Miradi tė Epėrme nė Fushė Kosovė.Kjo...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008
Drini Petrol
http://www.drinipetrol.com
7 Shatori
Pejė
Tel: +377 (0)44 503 190
"24h Hapur, Pompa dhe Minimarketi" Oferojm karburante dhe vajra me shumicė dhe pakicė.
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
ELAN PETROL Shpk
rr.Gj.K.Skenderbeu pn
Vushtrri 42000
Tel: +377 (0)44 197 631
Fax: +381 (0)28 573 373
Supermarkete, stacion karburantesh dhe textil, Tregti me derivate te naftes.
Data e regjistrimit:06 Qershor 2009
Hib Petrol
http://www.hibpetrol.com
Magjistralja Prishtinė - Ferizaj
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 22 126
Fax: +381 (0)290 28 696
Nė tėrėsi posedojmė kapacitete deponuese nė sasi prej 4.000.000 litrave derivate tė naftės D1, D2, benzinė...
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
Inter As Petrol
Rr. Hasan Prishtina p.n.
Kastriot 15000
Tel: +381 (0)38 560 200
Tek Inter As Petrol ju mund tė furnizoheni me karburantedhe vaj tė tė gjitha llojeve, me shumicė dhe...
Data e regjistrimit:21 Shtator 2008
Kompleksi AS
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 120 471
Kompleksi AS- Pishinė,- Motel,- Restaurant,- Petrol.Kompleksi AS ju ofron tė gjitha kushtet qė tė ndjeheni...
Data e regjistrimit:11 Janar 2008
Molika Company
http://www.molikacompany.net
Fsh. Raushiq
Pejė
Tel: +381 (0)39 33 040
Molika-Company ėshtė pėrfaqesues eksluziv i dyerve dhe dritareve tė prodhimit Gjerman EURO-MEETH.Njėkosisht...
Data e regjistrimit:13 Dhjetor 2007
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in