Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ALAKSA
Zahir Pajaziti,10
Prizren 20000
Tel: 044/126-779
Fax: 029/230-068
Auto pjese Alaksa.
Data e regjistrimit:04 Gusht 2009
Alaska
Prizren
Prizren
Tel: +381 (0)29 625 524
Fax: +381 (0)29 630 068
Të nderuar klientë, ne jemi firmë me traditë shumëvjeqare e cila merret me shitjen e pjesëve rezervë....
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
Apico
Përballë gjyqit te Qarkut
Prishtinë
Tel: +377 (0)44 145 910
Kompania jonë "APICO" në Prishtinë merret me shitjen dhe mirëbajtjen e materialeve për...
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
AUTO KOM
Ferizaj
Ferizaj
Tel: 044/219-275 dhe 044/378-189
SHESIM PJESE TE AUTOVETURAVE DHE TRAKTOREVE IMT, GJINDEMI NE FERIZAJ NE RRUGEN REXHEP BISLIMI PN
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
AUTO LLAPI
Nëna Terezë
Fushë Kosovë 12000
Tel: +381 (0)38 534 053
Fax: +381 (0)38 534 053
Bëjmë shitjen e auto pjesëve për të gjitha veturat.
Data e regjistrimit:22 Prill 2008
AUTO LLAPI
Nëna Terezë
Fushë Kosovë 12000
Tel: +381 (0) 38 534 053
Fax: +381 (0) 38 534 053
AUTO LLAPI është kompani për shitjen e pjesëve të vetuarave europiane, përkatësisht atyre gjermane,franceze...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Auto Pjesë & Servis "GOLF"
Ferizaj 70000
Tel: +377 (0)44 124 924
Ju ofrojmë shërbime profesionale për mirëmbajtjen e ve veturave të tipave të ndryshme siç janë...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2008
Auto Servisi Potera
Bardhosh p.n.
Prishtinë
Tel: 038 515 966; 044 169 468
Auto Servisi Potera ofron shërbime profesionale në mirëmbajtjen dhe servisimin e automjeteve tuaja,...
Data e regjistrimit:21 Gusht 2008
Auto Teuta
http://www.autoteuta.com
Rr:11 Marsi Nr:5
Prizren 20000
Tel: +381 (0)29 244 695
Auto Teuta eshte nje firm e e themeluar ne vitin 1993 ne Prizren, aktiviteti I se ciles eshte shitja...
Data e regjistrimit:26 Maj 2008
Auto Trade Toyota
Zona Industriale, Veterrnik p/n
Prishtinë
Tel: 038 542 343, 377 (0)44 126 988
Fax: 381 (0)38 541 611
Përfaqsues gjeneral për shitjen dhe servisimin e automobilave TOYOTA ne Kosovë.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in