Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Auto Klinika
Lubishtë
Prizren 20000
Tel: +377 (0)44 139 791; +377 (0)44 200 910
Bejmë riparimin dhe ngjyrosjen e karoserisë me traditë 45 vjeqare. Pas një pervoje pune te gjatë...
Data e regjistrimit:27 Dhjetor 2007
Auto Picasso
http://www.auto-picasso.com
Rr.Qeta e Llapit (Ish Drenica III)
Prishtinë 10000
Tel: 044-168-575; 044-113-775
Mirë se vini në faqen eauto servisit Picasso në Prishtinë. Auto - Picasso ju ofron një program të...
Data e regjistrimit:10 Prill 2008
AUTO-DIAGNOSTIKA
http://www.freewebs.com/auto-diagnostika
Lordi Byrnon 31
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 112 914
Përshkrim i veprimtarisë Bëjë diagnostifikimin e problemeve motorike të automjeteve: veturave,...
Data e regjistrimit:20 Maj 2008
Autoservis Color
Arbëri (Dragodan)
Prishtinë
Tel: 044 647 202
Bëjmë riparimin e karoserisë dhe ngjyrosjen e të gjitha llojeve të veturave.
Data e regjistrimit:23 Tetor 2008
Autoshtepia DiDi
Ferizaj
Ferizaj 70000
Tel: +381 (0)290 200 02
Fax: +381 (0)290 284 86
Kryen keto pune :Punët në lëminë e motoristikës - Punët agjustatoro-lamarinuese - Punët mekaniko...
Data e regjistrimit:16 Nentor 2006
Keca
Ferizaj
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 20 770
Fax: +381 (0)290 20 770
Autongjyrosje, Autokaroseri - Përfaqësues gjeneral për Kosovë i ngjyrave Max Meyer. Ejani na vizitoni...
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
REX Automobile Sh.p.k.
http://www.rex-automobile.com
Korishë
Prizren 20550
Tel: +377 (0)44 119 538
Pas një përvoje të gjatë në servisimin e veturave të markës Opel në Gjermani, me hapjen e autoservisit...
Data e regjistrimit:05 Dhjetor 2007
Xhelali
Lubizhdë, rr Magjistrale
Prizren
Tel: +381 (0)29 44 974
Kontrollimit teknik, qendër moderne në të cilën kryejm shërbimet e kontrollimit të veturës suaj...
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in