Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AUTO KOM
Ferizaj
Ferizaj
Tel: 044/219-275 dhe 044/378-189
SHESIM PJESE TE AUTOVETURAVE DHE TRAKTOREVE IMT, GJINDEMI NE FERIZAJ NE RRUGEN REXHEP BISLIMI PN
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Auto Trade Toyota
Zona Industriale, Veterrnik p/n
Prishtinë
Tel: 038 542 343, 377 (0)44 126 988
Fax: 381 (0)38 541 611
Përfaqsues gjeneral për shitjen dhe servisimin e automobilave TOYOTA ne Kosovë.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Auto Tregu "Mukja"
Rr. e Tranzitit (afër Nedexit)
Pejë
Tel: 044 141 351
Blejmë, shesim, ndërrojm të gjitha llojet e makinave. Servisojme, shesim auto pjesë të të gjitha...
Data e regjistrimit:20 Dhjetor 2008
Auto tregu Shqiptar albamobil.com
http://www.albamobil.com
Tel: +49 (0)61 5299 9004
Auto tregu i vetëm shqiptar në Internet. Shikoni vetë ...!
Data e regjistrimit:29 Shtator 2006
Auto-Komo-Stuttgart
http://www.auto-komo-stuttgart.de
Heiligenwiesenstrasse 35,
Stuttgart D-70327
Tel: +49 - (0)172 / 4417657
Fax: +49 - (0)711 / 3000019
Gjermani - Tiranë, oferta shitje per makina, vetura, mikrobuse, furgone etj. TiranëPër informacione:Arjani...
Data e regjistrimit:10 Tetor 2006
AutoKlasi.com
http://www.autoklasi.com
Prishtinë 10000
AutoKlasi.Com është tregu më i madh i automjeteve në internet për të gjith shqiptarët kudo që...
Data e regjistrimit:24 Shtator 2008
Autoshitje
http://www.autoshitje.com
Nerasht
Tetovë 1203
Tel: 0038944452472
Keni ndonjeher vetem vetura ne mendjen tuaj ?Ateher ne ju prezantojm serverin ton te madh www.autoshitje.com...
Data e regjistrimit:08 Nentor 2008
AutoTregu24
http://www.autotregu24.com
AutoTregu24.com " te ne e gjeni automjetin e ëndrrave Tuaja!AutoTregu24.com është kompania...
Data e regjistrimit:22 Dhjetor 2006
NPT Hamburg 91
Rruga Radomir Vukovic 233
Peje 299
Tel: 017622053057
Importues Automjete / Spezial Volkawagen
Data e regjistrimit:05 Shtator 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in