Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AGA Auto Clinic
Fsh. Bardhosh
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 515 835
Riparimi dhe ngjyrosja e automobilave.
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
AHP - Volkswagen Center Prizren
http://www.ahp-prizren.com
Rr. Ulqini Nr. 350
Prizren 20000
Tel: +381 (0) 29 241 251 / 242 336
Fax: +381 (0) 29 241 471
Parfaqesues i autorizuar nga Volkswagen AG për shitje dhe servisim të Automjeteve në Republiken e...
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
Albani Commerc
Arbëri
Gjilan
Tel: +381 (0)280 20 443
Bejmë ngjyrosjen dhe servisimin e automjeteve, si dhe shitjen e pjesëve të reja.
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
asn nali
Studenqan
Therandë 25040
Tel: 044541368
Auto servis Nali gjendet në hyrje te fshatit Studenqan.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2007
Auto Avangarde
http://www.autoavangarde.org
Zona Industriale
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 541 465
Auto Avangarde shitës dhe servis i autorizuar për BMW.BMW - Kenaqësi në vozitje.
Data e regjistrimit:29 Nentor 2006
Auto Beli
RR. B&G. Sylejmani
Ferizaj
Tel: 044/772-003
Auto Beli - Bënë rregullimin e gjitha llojeve të ndrruesve automatik dhe manual të shpejtësive,...
Data e regjistrimit:26 Dhjetor 2007
AUTO KOM
Ferizaj
Ferizaj
Tel: 044/219-275 dhe 044/378-189
SHESIM PJESE TE AUTOVETURAVE DHE TRAKTOREVE IMT, GJINDEMI NE FERIZAJ NE RRUGEN REXHEP BISLIMI PN
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Auto Picasso
http://www.auto-picasso.com
Rr.Qeta e Llapit (Ish Drenica III)
Prishtinë 10000
Tel: 044-168-575; 044-113-775
Mirë se vini në faqen eauto servisit Picasso në Prishtinë. Auto - Picasso ju ofron një program të...
Data e regjistrimit:10 Prill 2008
Auto Pjesë & Servis "GOLF"
Ferizaj 70000
Tel: +377 (0)44 124 924
Ju ofrojmë shërbime profesionale për mirëmbajtjen e ve veturave të tipave të ndryshme siç janë...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2008
Auto servis "Beda"
Te spitali i mushkërive, Arbëri
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 247 125
Rregullojmë dhe mirmbajmë të gjitha veturat e prodhimit francez. PEUGEOT - CITROEN. Pjesët e ndërrimit...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in