Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AHP - Volkswagen Center Prizren
http://www.ahp-prizren.com
Rr. Ulqini Nr. 350
Prizren 20000
Tel: +381 (0) 29 241 251 / 242 336
Fax: +381 (0) 29 241 471
Parfaqesues i autorizuar nga Volkswagen AG për shitje dhe servisim të Automjeteve në Republiken e...
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
Alberti Auto Sallon
Magj. Prishtinë~Mitrovicë
Vushtrri
Tel: +377 (0)44 173 540
Auto Salloni Alberti, ofron auto vetura ekskluzive si mercedes, audi, opel, pasat, bmw, golf 4 dhe 5...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
Auto Avangarde
http://www.autoavangarde.org
Zona Industriale
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 541 465
Auto Avangarde shitës dhe servis i autorizuar për BMW.BMW - Kenaqësi në vozitje.
Data e regjistrimit:29 Nentor 2006
AUTO KOM
Ferizaj
Ferizaj
Tel: 044/219-275 dhe 044/378-189
SHESIM PJESE TE AUTOVETURAVE DHE TRAKTOREVE IMT, GJINDEMI NE FERIZAJ NE RRUGEN REXHEP BISLIMI PN
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Auto KS Salloni
http://www.autoks-salloni.com
Magjistralja Prishtinë - Shkup km3
Prishtinë 10000
Tel: 044 / 049 211 550 / 044 419 325 - 049 654 015
Auto KS Salloni.
Data e regjistrimit:02 Qershor 2008
Auto Sallon AUTOREX
Qagllavicë
Prishtinë 10000
Tel: 044 555 952
Auto Sallon, Automjete moderne te importuara nga Gjermania, VW, Mercedes-Benz, Audi, BMW, AutoREX Pr...
Data e regjistrimit:18 Prill 2008
Auto Trade Toyota
Zona Industriale, Veterrnik p/n
Prishtinë
Tel: 038 542 343, 377 (0)44 126 988
Fax: 381 (0)38 541 611
Përfaqsues gjeneral për shitjen dhe servisimin e automobilave TOYOTA ne Kosovë.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
AutoVisoka
http://www.autovisoka.com
Rr. Ganimete Terbeshi Nr.15
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 243 470
Përfaqësues për Kosovë për shitjen dhe servisimin e automobilave Renault dhe Dacia.
Data e regjistrimit:28 Shtator 2006
Debona Auto
http://www.gruppodebona.it
Kryqi i Lipjanit QMI
Lipjan
Tel: 038/580399
Fax: 038/580399
Debona Auto eshte kompani qe merret me shitjen dhe huazimin e automjeteve te reja dhe te perdorura, kryesisht...
Data e regjistrimit:06 Shtator 2008
KIA Motors
http://www.kia-kosova.com
Zona Industriale
Prishtinë - Fushë Kosovë
Tel: 038/245-783
Fax: 038/245-783
AUTO ASCOM, Zona Industriale rruga Prishtinë - Fushë Kosovë, eshte perfaqesues i KIA Motors, vetura...
Data e regjistrimit:22 Janar 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in