Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishBasama
Dėshmorėt e Kombit
Tiranė
Tel: 00355692701002
Fax: +3554251430
Viziton dyqani Basama aty do te gjeni model te ndryshme te unazave, varseve, byzylyqeve te modeleve ...
Data e regjistrimit:16 Qershor 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Basama
Dėshmorėt e Kombit
Tiranė
Tel: 00355692701002
Fax: +3554251430
Viziton dyqani Basama aty do te gjeni model te ndryshme te unazave, varseve, byzylyqeve te modeleve ...
Data e regjistrimit:16 Qershor 2008
Bizhuteria ANEA
Rr. Nėna Terezė p.n.
Fushė Kosovė
Tel: +381 (0)38 535 435; +377 (0)44 239 472
Ofrojmė me shumicė: Bizhuteri, Syza pėr Diell, Kuleta, Dekorime pėr vitin e ri, Lule plastike, Ombrella...
Data e regjistrimit:17 Tetor 2008
DONA
Remzi Ademaj
Prizren 20000
Tel: +377 (0)44-306-138
Kiosku Dona ofron pėr klient tė gjitha llojet e bizhuterive si dhe ofron Flamura, Maica, Kaqketa, ēdo...
Data e regjistrimit:15 Shtator 2009
Luma Fashion
http://www.lumafashion.com
Deshmoret e kombit
Ferizak
Tel: +377 (0)44 109 999
ofron me shumice: Bizhuteri , qanta ,rrypa, portofole , aksesore te ndryshem te brendeve te njohura...
Data e regjistrimit:02 Shtator 2009
M-Handmade
http://www.mhandmade.com
Prishtinė 10000
Tel: +386 (0)49 600 729
Njė dhuratė unike tė bėn dhe ty unik. Punimet mund ti gjeni nė SIMPATIKO.
Data e regjistrimit:26 Nentor 2008
Royal-Gold
Mitrovicė 38220
Tel: 044 315 743, 044 256 426
Bejmė shitjen, blerjen dhe meremetimin e te gjitha stolive prej ari.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in