Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/faqet01/public_html/yell/connect.php on line 107 Kino & Teatėr | Faqe te verdha

Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Kino ABC & ABC1
http://www.kinoabc.info
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 243 117
Kino ABC & ABC1.
Data e regjistrimit:25 Janar 2007
Teatri Fiona
Rr. Vellėzėrit Dragaj nr. 54
Tel: +377 (0)44 213 651
Veprimtari teatrale, nga gjinitė: dramė, komedi, tragjedi, film, radio dramė, film nė metrazh tė shkurtėr,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Kosova Real Estate Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in