Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
KUPIPROG
http://www.kupiprog.net
28 Nëntori
Gjilan 60000
Tel: +377 44 260 797
Ne ofrojm shërbime profesionale në:• Web Design (Punimin e webfaqeve),• Web Hosting (Hapësirë...
Data e regjistrimit:28 Qershor 2007
DataProgNet
http://www.dataprognet.com
Rr. Rexhep Bislimi - Ferizja
Ferizaj 70000
Tel: 038 226 993
N.Sh. "DataProgNet" është Kompani Kompjuteriko-Inxhinierike e themeluar më datë 14.05.2004,...
Data e regjistrimit:30 Maj 2007
UrbanWebGroup
http://www.urbanwebgroup.com
Qendra Tregtare Dardania nr 15
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 750 575
Regjisto Emrijuaj.com , .net, .org, .eu, .tv, .info... me qemim shume te volitshem. Hosting Linux dhe...
Data e regjistrimit:21 Mars 2007
www.web-kosova.com
http://www.web-kosova.com
Prishtinë
Prishtinë
web hostingg.. web designn..me lirë dhe me mirë nuk gjeniii.. vizito dhe binduwww.web-kosova.com
Data e regjistrimit:05 Shkurt 2007
DIZGRAFIK
http://www.dizgrafik.net
Prishtinë 10000
Tel: +37744277044,+37744261065
Web design & development, Llogo design , Design shtypi, Hosting, Domain, etj.
Data e regjistrimit:26 Janar 2007
Avidusmedia
http://www.avidusmedia.com
135 Quincy Avenue #204
Tel: (479) 285-1455
Lista e sherbimeve qe ne ofrojme: CD Prezentime Flash Prezentime Flash Webfaqe Web Dizajn Hostim Programim...
Data e regjistrimit:21 Dhjetor 2006
Napair NETworks
http://www.napair.net
Q.T. Dardania Lok 12
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 544 923
Fax: +381 (0)38 544 923
Shërbime te Konsulences per IT,Zhvillim te Aplikacioneve,Web Hosting,Web Development,CMS,VOIP,Etj.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2006
L - ART Company
http://www.lumturija.ch
Unterrgasse 19
Biel / Bienne 2503
Tel: +41 (0) 79 219 06 37
Pas një pune të suksheshme disa vjeqare Design Studio L - ART Company ju mundeson shërbime profesionale...
Data e regjistrimit:20 Nentor 2006
EsadiWEBTeaM
http://www.esadiweb.com
Xhemajl Ibishi nr. 50
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 136110
Web Dizajn, web sherbime, domain, hosting etj.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
iArt-Media.com
http://www.iArt-Media.com
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 127 732
Filloni prezentimin adekuat tuajin duke filluar me IDENTITETIN e firmës tuaj, web faqen, katalogjet,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in