Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
DIZGRAFIK
http://www.dizgrafik.net
Prishtinë 10000
Tel: +37744277044,+37744261065
Web design & development, Llogo design , Design shtypi, Hosting, Domain, etj.
Data e regjistrimit:26 Janar 2007
Domank.Net
http://www.domank.net
Rr.Musine Kokollari
Prishtine 10000
Tel: 044 265 102
design media network, kompania jone eshte e ndar ne keto 3 departamente kryesore. Ne ju ofrojme produktet...
Data e regjistrimit:16 Dhjetor 2008
Dri-At Studio
http://www.driatstudio.com
Fidanishte
Pejë
Tel: +377 (0)44 714 525
Dri-At Studio bashkon talentin dhe pasionin me disiplinë.Misioni ynë është të sigurojmë profesionalizëm,të...
Data e regjistrimit:11 Janar 2009
Durres Business
http://www.durres.biz
L.2, Rr. Aleksander Goga
Durrës
Tel: +355682054086
Durres Biznes, eshte nje agjenci dizajni dhe reklamimi ne Durres, e cila integron strategji dhe dizenjon...
Data e regjistrimit:09 Korrik 2008
EsadiWEBTeaM
http://www.esadiweb.com
Xhemajl Ibishi nr. 50
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 136110
Web Dizajn, web sherbime, domain, hosting etj.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Expik
http://www.expik.com
Kompleksi Qafa 59f
Prishtinë 10000
Tel: +38138249248
Laborator i teknologjisë informative e specializuar ne zhvillimin e aplikacioneve softuerike.
Data e regjistrimit:18 Dhjetor 2007
HostingSHQIP
http://www.hostingshqip.com
V.Dehiri 18
Prizren 20000
Tel: +386 (0)49 483 615
Mundësitë dhe ofertat tona të kordinuara nga stafi ynë tani prodhuan zgjidhjet permanente për problemet...
Data e regjistrimit:19 Dhjetor 2008
iArt-Media.com
http://www.iArt-Media.com
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 127 732
Filloni prezentimin adekuat tuajin duke filluar me IDENTITETIN e firmës tuaj, web faqen, katalogjet,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Info-Kosova
http://www.info-kosova.net
Rruga Pa numer
Prishtine 10000
Tel: 049361413
Web Design, Hosting, Domain, Streaming, Email Marketing, Video Production, etj.Lajme 24 ore nga Vendi,...
Data e regjistrimit:17 Qershor 2009
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in