Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishKOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AlbaSoft
http://www.albasoft.al
"Agim Ramadani 54", 1/6
Prishtinë 10000
Tel: +37744318282
Alba-Soft është organizatë e specializuar për ofrimin e shërbimeve në sektorin e Teknologjisë...
Data e regjistrimit:14 Prill 2013
AlbaProject Networks
http://www.alba-project.net
Lagjja Arbana (pa nr)
Prizren 20000
Tel: +38649554556
Fax: +37745252809
Webfaqe HTML, PHP, ASP, ASPX, FLASH SWF, CMS-Mundo, etj.WebHosting, WebDesign, Domains, Voip, PC Shop,...
Data e regjistrimit:29 Nentor 2009
UNeTI
http://www.uneti.info
Dardani
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 120 008
Sisteme per e-shitore, Online Shopping, Programe dhe web sisteme, bastore online, Web dhe Dizajn Grafike,...
Data e regjistrimit:21 Qershor 2009
Info-Kosova
http://www.info-kosova.net
Rruga Pa numer
Prishtine 10000
Tel: 049361413
Web Design, Hosting, Domain, Streaming, Email Marketing, Video Production, etj.Lajme 24 ore nga Vendi,...
Data e regjistrimit:17 Qershor 2009
Dizajn Plus
Rr. Deshmoret e Kombit pa nr.
Vushtrri
Tel: +377 (0)44 596 314
Dizajn Plus është kompani e cila mirret me dizajnimin e web faqeve dhe reklamin e biznesit në internet.Dizajn...
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
Dri-At Studio
http://www.driatstudio.com
Fidanishte
Pejë
Tel: +377 (0)44 714 525
Dri-At Studio bashkon talentin dhe pasionin me disiplinë.Misioni ynë është të sigurojmë profesionalizëm,të...
Data e regjistrimit:11 Janar 2009
HostingSHQIP
http://www.hostingshqip.com
V.Dehiri 18
Prizren 20000
Tel: +386 (0)49 483 615
Mundësitë dhe ofertat tona të kordinuara nga stafi ynë tani prodhuan zgjidhjet permanente për problemet...
Data e regjistrimit:19 Dhjetor 2008
Domank.Net
http://www.domank.net
Rr.Musine Kokollari
Prishtine 10000
Tel: 044 265 102
design media network, kompania jone eshte e ndar ne keto 3 departamente kryesore. Ne ju ofrojme produktet...
Data e regjistrimit:16 Dhjetor 2008
Durres Business
http://www.durres.biz
L.2, Rr. Aleksander Goga
Durrës
Tel: +355682054086
Durres Biznes, eshte nje agjenci dizajni dhe reklamimi ne Durres, e cila integron strategji dhe dizenjon...
Data e regjistrimit:09 Korrik 2008
Xkosova
http://www.xkosova.com
Gjilan
Gjilan 60000
Tel: +37744771106
XKOSOVA Bene krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve dinamike, statike dhe atyre thjeshta ,mirembajtjen...
Data e regjistrimit:03 Qershor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in