Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Boss-Networks
http://boss-networks.com
Asdreni L8
Prizren 20000
Tel: 044392037
Shumë ndërmarrje tashmë e kanë kuptuar vlerën e internetit dhe me një vrull të paparë po prezentohen...
Data e regjistrimit:26 Shkurt 2008
Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
Avidusmedia
http://www.avidusmedia.com
135 Quincy Avenue #204
Tel: (479) 285-1455
Lista e sherbimeve qe ne ofrojme: CD Prezentime Flash Prezentime Flash Webfaqe Web Dizajn Hostim Programim...
Data e regjistrimit:21 Dhjetor 2006
Asha Graphics
http://www.ashagraphics.com
Rr. Tahir Zajmi p.n
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 603 888
Dizajn, Reklama, Ofset, Sito, Shtyp, Meny, Vizitkarta, Shtyp kolor ne shkrepsa, Lapsa, Kuti te vizitkartave,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Ardi WEB master
http://ardi.webmaster.googlepages.com/Index.htm
Agim Ramadani
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 146 917
Ofrojme sherbime per mirmbajtjen apo ndertimin e WEB faqeve te firmes se juaj ne internet. Zgjedhjet...
Data e regjistrimit:08 Dhjetor 2006
Appdec
http://www.appdec.com
Rr. Bajram Curri nr.1
Prishtinë 10000
Tel: 038 227 606
Fax: 038 227 607
Appdec është një kompani inovative e përbërë nga arkitektë dhe inxhinierë softuerik të rinjë,...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2009
ALF Web Design
Yll Morina
Gjakovë
Tel: +381 (0)390 22 002
Se shpejti do te jetë në përdorim edhe faqja ALF ku ju do të mund te porosisni faqen tuaj te internetit,...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
AlbaSoft
http://www.albasoft.al
"Agim Ramadani 54", 1/6
Prishtinë 10000
Tel: +37744318282
Alba-Soft është organizatë e specializuar për ofrimin e shërbimeve në sektorin e Teknologjisë...
Data e regjistrimit:14 Prill 2013
AlbaProject Networks
http://www.alba-project.net
Lagjja Arbana (pa nr)
Prizren 20000
Tel: +38649554556
Fax: +37745252809
Webfaqe HTML, PHP, ASP, ASPX, FLASH SWF, CMS-Mundo, etj.WebHosting, WebDesign, Domains, Voip, PC Shop,...
Data e regjistrimit:29 Nentor 2009
Alba Holdings Ntsh
Rr.Llapi 30
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 155
Ne jemi specialist te shitjes dhe zhvillimit te tregut ekskluzivisht në E-Commerce.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in