Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ME&PA
Rr.UCK nr.13
Prishtinë 10000
Tel: 044 613 293
Disajne te ndryshme si Enterier Exterier,Webdisajne.
Data e regjistrimit:16 Nentor 2008
Napair NETworks
http://www.napair.net
Q.T. Dardania Lok 12
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 544 923
Fax: +381 (0)38 544 923
Shërbime te Konsulences per IT,Zhvillim te Aplikacioneve,Web Hosting,Web Development,CMS,VOIP,Etj.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2006
NPN "AEG"
http://www.macho-sharr.com
Sharr ( Dragash )
Sharr 22020
Tel: 044 201 093
Prodhimi i ambalazhit plastik për përdorim në mjekësi, farmaci, kozmetikë, industri ushqimore.Tregtimi...
Data e regjistrimit:29 Maj 2007
OBSCURE
http://www.obscuredesign.net
Ilir Konushevci 46/c
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 111 304
Multimedia shërbime:Shërbime shtypi dhe dizajni, Reklama, Hosting, Domain regjistrim, Web zhvillim...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Pinguini Studio
http://www.pinguinistudio.com
Brigada 141 nr.1
Mitrovicë
Tel: +377 (0)44 273 597
Studio interaktive per graphic & web design.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Pixel Design
http://www.pixeldesign-3d.com
Mujë Krasniqi
Mitrovicë
Tel: 049516544
Reklama, Animacione 2D-3D, Design Grafik, Webfaqe, etj ...
Data e regjistrimit:16 Mars 2010
Real - Things
http://www.real-things.com
Ulpiana
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 728 644
Dizajn Grafik - Web Dizajn - Animation - 2D & 3D - Printim etj...
Data e regjistrimit:28 Janar 2007
Studio 3
http://www.TheStudio3.com
Shkup-Veri
Shkup
Tel: +38970 805 428
Studio 3 ka stafin e specializuar për dizajn dhe prezentime të nivelit të lartë grafik. Vëmendje...
Data e regjistrimit:28 Tetor 2007
Studio Forma
http://www.studio-forma.com
Nëna Terezë 41/29
Prishtinë 10000
Tel: +381(0)38 226 816
At FORMA we create solutions in many areas of design and communication, each aiming to create beautiful...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2006
studio TEUTA
http://www.studioteuta.com
Postbus 3, 6991 BR Rheden
Tel: +31 (0)26 848 0294
Të gjitha shërbimet që ju duhen për ta bërë veprimtarinë apo produktin tuaj të suksesshëm përmes...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in