Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
iArt-Media.com
http://www.iArt-Media.com
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 127 732
Filloni prezentimin adekuat tuajin duke filluar me IDENTITETIN e firmës tuaj, web faqen, katalogjet,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Info-Kosova
http://www.info-kosova.net
Rruga Pa numer
Prishtine 10000
Tel: 049361413
Web Design, Hosting, Domain, Streaming, Email Marketing, Video Production, etj.Lajme 24 ore nga Vendi,...
Data e regjistrimit:17 Qershor 2009
InterAdria
http://www.interadria-ks.com
Ali Kelmendi 28
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 229 170
Fax: +381(0)38 246 375
Enterprise for Software development, Telecommunication and Education.Established on 1989. Product Portfolio:...
Data e regjistrimit:17 Gusht 2007
ISOFTT
http://www.isoftt.com
Rr. Hoxhe Kadri Prishtina 13/a
Prishtina 10000
Tel: +377(0) 44 11 55 92
Fax: +381(0) 38 223 607
ISOFTT eshte kompani me seli ne Prishtine e themeluar ne vitin 2006 nga nje grup ekspertesh me pervoje...
Data e regjistrimit:14 Gusht 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
KosovaHOST
http://www.kosovahost.com
Postfach 2177
CH-8401 Winterthur
Tel: +41 52 242 5146
Fax: +41 52 242 5147
KosovaHOST :: Webhosting, Domains, Server, Webdesign, Network, PC-Support.
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
KUPIPROG
http://www.kupiprog.net
28 Nëntori
Gjilan 60000
Tel: +377 44 260 797
Ne ofrojm shërbime profesionale në:• Web Design (Punimin e webfaqeve),• Web Hosting (Hapësirë...
Data e regjistrimit:28 Qershor 2007
L - ART Company
http://www.lumturija.ch
Unterrgasse 19
Biel / Bienne 2503
Tel: +41 (0) 79 219 06 37
Pas një pune të suksheshme disa vjeqare Design Studio L - ART Company ju mundeson shërbime profesionale...
Data e regjistrimit:20 Nentor 2006
Maestro Production
http://www.maestroproduction.com
Rr. Luan Haradinaj Hy19 Nr17
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 620-698
MAESTRO PRODUCTION është kompani mediale e përqendruar në prodhime për Film, Video, Audio, Web,...
Data e regjistrimit:18 Janar 2008
Mark3d Studio
http://www.mark3d.net
Ferizaj
Ferizaj 70000
Tel: +37744672268
mark3d Bene krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve dinamike, statike dhe atyre thjeshta ,programimim e tyre...
Data e regjistrimit:17 Shkurt 2009
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in