Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
DESIGN STUDIO POINT
http://www.ds-point.com
Rr.Gazmend Zajmi Nr.17
Prishtinë 10000
Tel: 044149 732; 044 402 587
Studio profesionale për realizimin e reklamave ndriçuese, web dizajneve, llogove, pano/banerëve, kapela,...
Data e regjistrimit:05 Nentor 2008
Dizajn "Mikullovci"
http://www.mikullovci.com
Haxhi Zeka
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 175 089
Ofroj web dizajn profesional me çmime dhe kushte të volitshme!!! Për dyqane të kompjuterëve dhe...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Dizajn Plus
Rr. Deshmoret e Kombit pa nr.
Vushtrri
Tel: +377 (0)44 596 314
Dizajn Plus është kompani e cila mirret me dizajnimin e web faqeve dhe reklamin e biznesit në internet.Dizajn...
Data e regjistrimit:13 Mars 2009
DIZGRAFIK
http://www.dizgrafik.net
Prishtinë 10000
Tel: +37744277044,+37744261065
Web design & development, Llogo design , Design shtypi, Hosting, Domain, etj.
Data e regjistrimit:26 Janar 2007
Domank.Net
http://www.domank.net
Rr.Musine Kokollari
Prishtine 10000
Tel: 044 265 102
design media network, kompania jone eshte e ndar ne keto 3 departamente kryesore. Ne ju ofrojme produktet...
Data e regjistrimit:16 Dhjetor 2008
Dri-At Studio
http://www.driatstudio.com
Fidanishte
Pejë
Tel: +377 (0)44 714 525
Dri-At Studio bashkon talentin dhe pasionin me disiplinë.Misioni ynë është të sigurojmë profesionalizëm,të...
Data e regjistrimit:11 Janar 2009
Durres Business
http://www.durres.biz
L.2, Rr. Aleksander Goga
Durrës
Tel: +355682054086
Durres Biznes, eshte nje agjenci dizajni dhe reklamimi ne Durres, e cila integron strategji dhe dizenjon...
Data e regjistrimit:09 Korrik 2008
EsadiWEBTeaM
http://www.esadiweb.com
Xhemajl Ibishi nr. 50
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 136110
Web Dizajn, web sherbime, domain, hosting etj.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Expik
http://www.expik.com
Kompleksi Qafa 59f
Prishtinë 10000
Tel: +38138249248
Laborator i teknologjisë informative e specializuar ne zhvillimin e aplikacioneve softuerike.
Data e regjistrimit:18 Dhjetor 2007
GoNi DesiGn StuDio
http://www.goni-design.com
Therandë
Therandë 23000
Software Aplikativ ne platformen Java dhe Visual Basic.NETWebdesign me mundësi dinamike te zhvillimit.Aplikacione...
Data e regjistrimit:16 Shkurt 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in