Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Pixel Design
http://www.pixeldesign-3d.com
Mujë Krasniqi
Mitrovicë
Tel: 049516544
Reklama, Animacione 2D-3D, Design Grafik, Webfaqe, etj ...
Data e regjistrimit:16 Mars 2010
Pinguini Studio
http://www.pinguinistudio.com
Brigada 141 nr.1
Mitrovicë
Tel: +377 (0)44 273 597
Studio interaktive per graphic & web design.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
OBSCURE
http://www.obscuredesign.net
Ilir Konushevci 46/c
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 111 304
Multimedia shërbime:Shërbime shtypi dhe dizajni, Reklama, Hosting, Domain regjistrim, Web zhvillim...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
NPN "AEG"
http://www.macho-sharr.com
Sharr ( Dragash )
Sharr 22020
Tel: 044 201 093
Prodhimi i ambalazhit plastik për përdorim në mjekësi, farmaci, kozmetikë, industri ushqimore.Tregtimi...
Data e regjistrimit:29 Maj 2007
Napair NETworks
http://www.napair.net
Q.T. Dardania Lok 12
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 544 923
Fax: +381 (0)38 544 923
Shërbime te Konsulences per IT,Zhvillim te Aplikacioneve,Web Hosting,Web Development,CMS,VOIP,Etj.
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2006
ME&PA
Rr.UCK nr.13
Prishtinë 10000
Tel: 044 613 293
Disajne te ndryshme si Enterier Exterier,Webdisajne.
Data e regjistrimit:16 Nentor 2008
Mark3d Studio
http://www.mark3d.net
Ferizaj
Ferizaj 70000
Tel: +37744672268
mark3d Bene krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve dinamike, statike dhe atyre thjeshta ,programimim e tyre...
Data e regjistrimit:17 Shkurt 2009
Maestro Production
http://www.maestroproduction.com
Rr. Luan Haradinaj Hy19 Nr17
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 620-698
MAESTRO PRODUCTION është kompani mediale e përqendruar në prodhime për Film, Video, Audio, Web,...
Data e regjistrimit:18 Janar 2008
L - ART Company
http://www.lumturija.ch
Unterrgasse 19
Biel / Bienne 2503
Tel: +41 (0) 79 219 06 37
Pas një pune të suksheshme disa vjeqare Design Studio L - ART Company ju mundeson shërbime profesionale...
Data e regjistrimit:20 Nentor 2006
KUPIPROG
http://www.kupiprog.net
28 Nëntori
Gjilan 60000
Tel: +377 44 260 797
Ne ofrojm shërbime profesionale në:• Web Design (Punimin e webfaqeve),• Web Hosting (Hapësirë...
Data e regjistrimit:28 Qershor 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in