Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishBli1Soft
http://www.bli1soft.com
Rr.Kadri Zeka SU7/1 Nr.19
Prishtinë 10000
Tel: 00386 (49) 700-721
Bli1Soft ofron keto sherbime:Bli1Soft->Dizajnim dhe zhvillim te programeve softuerike sipas kerkeses...
Data e regjistrimit:12 Maj 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
A&G Production
Xhemajl Ibishi nr. 50
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 112 317
Video dhe Audio produksion, web sherbime, DVD, Foto, Print dizajn, etj.
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
aaSoft
M. Teuta,
Gjakovë
Tel: +377 (0)44 134 325
Prodhimin e Softverit Multimedial, Web Hosting etj.
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
ADVmediaHOUSE
http://www.advmediahouse.com
Rr.Garibaldi 21/6
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 508 150
ADVmediaHOUSE është agjension marketingu i cili merret me përpilimin e planeve dhe strategjive të...
Data e regjistrimit:30 Tetor 2007
Afidesign
http://www.afidesign.biz
Ulpiana, tek tregu i gjelbert
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 522 772
Afidesign eshte agjensi e sherbimeve grafike, e specializuar ne dizajn dhe shtyp. Ofrojme dizajnin e...
Data e regjistrimit:18 Prill 2007
Agroni.com
http://www.agroni.com
Te qendra
Therandë
Tel: +377 (0)44 121 260
Bëjmë Flash punime Shqip dhe Gjermanisht në të gjitha llojet.
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Alb-Media
http://www.albmedia.com
Grand Hotel
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 726 913
IT Solutions, Programming. ISP, Telecommunication, Network Design, Security Solutions etc.
Data e regjistrimit:05 Mars 2007
Alba Holdings Ntsh
Rr.Llapi 30
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 155
Ne jemi specialist te shitjes dhe zhvillimit te tregut ekskluzivisht në E-Commerce.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
AlbaProject Networks
http://www.alba-project.net
Lagjja Arbana (pa nr)
Prizren 20000
Tel: +38649554556
Fax: +37745252809
Webfaqe HTML, PHP, ASP, ASPX, FLASH SWF, CMS-Mundo, etj.WebHosting, WebDesign, Domains, Voip, PC Shop,...
Data e regjistrimit:29 Nentor 2009
AlbaSoft
http://www.albasoft.al
"Agim Ramadani 54", 1/6
Prishtinë 10000
Tel: +37744318282
Alba-Soft është organizatë e specializuar për ofrimin e shërbimeve në sektorin e Teknologjisë...
Data e regjistrimit:14 Prill 2013
ALF Web Design
Yll Morina
Gjakovë
Tel: +381 (0)390 22 002
Se shpejti do te jetë në përdorim edhe faqja ALF ku ju do të mund te porosisni faqen tuaj te internetit,...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in