Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Glob Phone1
http://www.globephone1.com
Sheshi "Nëna Terezë"
Prishtinë 10000
Tel: +386 (0)49 183 149
Telefonatat me te lira ne gjith boten Fax sherbime VoIP te gjitha ne nje vend vetem ne GlobPhone ne 3...
Data e regjistrimit:07 Shkurt 2008
PikoTEL
http://www.pikotel.com
QT "Kroi i bardhë", Lok.68
Vushtrri 10000
Tel: +377 (0)44 60 99 40
Mund të bëni thirrje kudo në botë, në çfarëdo kohe me çmime shumë të volitshme. PikoTEL si...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Telekomi i Kosovës
http://www.telekomi.net
Dardania pa nr.
Prishtinë 10100
Telekomi i Kosovës është operator publik i licencuar dhe ofruesi i parë i shërbimeve të telefonisë...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in