Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishGerman Training Center
http://www.gtc-kosova.org
Bislim Bajgora (te rampa)
Mitrovicë 40010
Tel: 028530156
Fax: 028530156
German Training Center (GTC) është Qendër e specializuar në fushën e trajnimeve profesionale. Në...
Data e regjistrimit:26 Gusht 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
"Lobby" Language School
Lagjja Janina, Veternik
Prishtinë
Tel: 044/165-579
Shkolla e gjuheve "Lobby" ju ofron mesimin e gjuheve te huaja ne nje ambient te ngrohte me...
Data e regjistrimit:04 Shtator 2009
English Centre
http://www.english-ks.com
Rr. Tringe Ismajli Nr. 14,(Afer Hotelit "Iliria")
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 225 389: +377 (0)44 777 708
Kurse të gjuhëve të huaja për të gjithë. Pa marrë parasysh nëse doni të mësoni anglisht, gjermanisht,...
Data e regjistrimit:24 Janar 2009
English for Better Future
Rr. "E Prishtinës" PN
Shtime 72000
Tel: 044-287-472
Shkolla English for Better Future është Shkolle e re e cila ka një staf akademik dhe bën mbatje e...
Data e regjistrimit:22 Nentor 2009
English School ENGY
http://www.eng-school-engy.freewebspace.com
Fan Noli
Mitrovicë 40000
Tel: 049 849 672
Shkolla profesionale e kurseve te gjuhes angleze per te gjitha nivelet, per te rritur (Beginner-Advanced)...
Data e regjistrimit:30 Gusht 2008
German Training Center
http://www.gtc-kosova.org
Bislim Bajgora (te rampa)
Mitrovicë 40010
Tel: 028530156
Fax: 028530156
German Training Center (GTC) është Qendër e specializuar në fushën e trajnimeve profesionale. Në...
Data e regjistrimit:26 Gusht 2008
New Age School
http://www.newageschool.net
Rr. Agim Ramadani nr. 30
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 246 100
Fax: +381 (0)38 246 100
New Age School është një shkollë e suksesshme e gjuhëve të huaja që ndodhet në qendër të Prishtinës....
Data e regjistrimit:21 Janar 2008
Qendra aRTx
http://www.artxcenter.com
Rruga Zahir Pajaziti
Podujevë 110000
Tel: Tel: 044 162 340
Organizojmë kurse të gjuhës angleze me një sistem krejtësisht të ri të punës, të paparë në...
Data e regjistrimit:06 Nentor 2009
Qendra e Trajnimeve dhe Perkthimeve
http://www.artxcenter.com
Rruga Kryesore pn
Podujevë 11000
Tel: 044 162 340
Organizojme kurse te gjuhes angleze me nje sistem krejtesisht te ri te punes, te papare ne Kosove. Kurse...
Data e regjistrimit:24 Janar 2009
Qendra Vitrina
http://fullideasbank.al . http//vitrina.al
Vitrina 1 Bulevardi Dëshmorët e Kombit, pas 2 Kullave Binjake
Tiranë
Tel:  +355 (0)42 357 961; +355 68 20 67 991
Fax:  +355 (0)42 357 961
VITRINA eshte nje lider ne te gjithe Shqiperine per formimin profesional dhe mbeshtetjen e projektev...
Data e regjistrimit:07 Tetor 2009
The Cambridge School
http://www.cambridge-ks.com
Pallati i Rinisë dhe Sporteve
Prishtinë 10030
Tel: +381 (0)38 249 273
Fax: +381 (0)38 249 274
Organizojmë Trajnime (kurse) te gjuheve te huaja si dhe trajnime profesionale në gjuhen Angleze.Përkthime...
Data e regjistrimit:02 Shkurt 2007
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in