Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/faqet01/public_html/yell/connect.php on line 107 Syze Dielli | Faqe te verdha

Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
The Frame
http://www.theframe.info
Rr.Qamil Hoxha 1
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 226 842
Fax: +381 (0)38 222 644
Distributore i firmave boteroreSafilo Group posedues i brendeve si:Gucci,Giorgio Armani,Boss,Diesel,Dior,Carrera,Pierre...
Data e regjistrimit:27 Prill 2009

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Kosova Real Estate Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in