Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Nazi
Kamenice
kamenice 62000
Tel: +377 (0)44 698 923
Bejm rregullimin e oborreve dhe kopshteve per me shume na kontaktoni.
Data e regjistrimit:18 Qershor 2009
Ndërmarrja Tregtare Shërbyese "BALA"
Rr. Fehmi Agani, Nr.295
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 134 606; +377 (0)44 182 899
Kryejmë këto punë: - Instalimin e ujit, të rrjetit kryesor, për kanalizime.- Demolime të objekteve...
Data e regjistrimit:11 Nentor 2008
NNRRA "Statika"
http://www.BIZ.com
Rr. "Z.Pajaziti"P+4/5
Podujeve 11000
Tel: +381 (0)38 571 361; +377 (0)44 170 070
Fax: +381 38 571 361
Nderrmarrja Ndertimore dhe Rregullim i Ambientit eshte ndermarrje e specializuar per rregullimin dhe...
Data e regjistrimit:08 Tetor 2009

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in