Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Jetmiri company
Drenas
Drenas 13000
Tel: 044 648 230
Jetmiri company ofron te gjitha llojet e elmenteve te betonit me cilesi te larte, ne te njejten kohe...
Data e regjistrimit:08 Korrik 2009
Mirusha
http://www.mirushaenergy.com
Volljakë
Klinë
Tel: +381 (0 )29 71 251; +377(0)44 502 340
Fax: +381 (0)29 71 279
Ndërmarrja New Co Mirusha Energy 2006 Llc prodhon shtylla betoni për tension të ulët, të mesëm...
Data e regjistrimit:12 Nentor 2008
N.n.t Euro Trans
http://www.eurotrans-ks.com
Rr. Malësia
Gjilan 60000
Tel: +377 (0)44 154 091
Fax: +381 (0)280 323 223
Kompanija jone meret me ndërtimin e rrugëve, si dhe me prodhim te kubëzave te betonit dhe ansorëve....
Data e regjistrimit:02 Prill 2009

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in