Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English



Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Federata Sindikale e Shėndetėsisė sė Kosovės
http://www.fsshk.net
Rr.Fehmi Agani,2/3
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)223 196;38 232 226
Fax: +381 (0)223 196;
Federata Sindikale e Shėndetėsisė sė Kosovės.
Data e regjistrimit:31 Tetor 2008
Grupi per Studime Mjekesore dhe Ekologjike
http://www.gsmesite.org
Gustav Mayer A1/5
Prishtinė 10000
Tel: 038 226 412
Grupi pėr Studime Mjekėsore dhe Ekologjike ėshtė organizatė me karakter hulumtues dhe lobues misioni...
Data e regjistrimit:10 Nentor 2008
Pharmaks
http://www.pharmaks.com
Qendra Tregtare Kodra e Diellit nr.37
Prishtinė 10000
Tel: +377 44 166 590
Farmaci,Ēėshtje rregullatore - Autorizim Marketingu pėr produkte medicinale,Marketing farmaceutik dhe...
Data e regjistrimit:20 Mars 2009
Qendra per hulumtime shendetesore
Prishtine 10000
Tel: +377 (0)44 157 129
Qendra per hulumtime shendetesore eshte organizate joqeveritare ku tubohen te gjithe profesionistet shendetesor...
Data e regjistrimit:26 Mars 2009

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in